صفحه جوانه 2 شکایات کوه با گوگل استرداد برخی از کاربران

اینترنت آب گرفتگی است با شکایت در مورد گوگل صفحه جوانه 2.

علاوه بر این رسانه های مختلف از جمله آستانه و 9to5Google را تجربه کرده اند همین مشکل خود را بررسی واحد است.

بسیاری از کاربران در حال تجربه random audio cutouts. برای برخی از, اتصال قطره از هر دو جوانه به طور همزمان و پس از آن طول می کشد نوبت به رها کردن بر روی هر یک جوانه. دیگران تجربه مسائل زمانی که آنها در جام حذفی دست خود را در گوش خود را.

این اساسا یک بلوتوث شماره و صفحه و سامسونگ صاحبان تلفن به نظر می رسد متاثر شده اند بیشتر است. بسیاری از کاربران شکایت دارند که این مشکل را تشدید زمانی که آنها خارج است. در حال حاضر مسائل مربوط به اتصال در مناطق متراکم نیست بی سابقه در, درست, بی سیم, earbuds, اما آنها به نظر می رسد خیلی قبر در نسل دوم صفحه جوانه.

در حالی که برخی از کاربران ادعا می کنند که جوانه های برش بودند در داخل و خارج به عنوان به زودی به عنوان آنها فاقد بسته بندی آنها دیگران متوجه این چند روز پس از خرید.

حتی به روز رسانی به آخرین به روز رسانی سیستم عامل به نظر نمی رسد به حل و فصل موضوع. اما آن را به ارزش را امتحان کنید اگر شما در نسخه های اخیر در حال حاضر.

یکی ق کاربر همچنین گفت که گوگل آنها را ارائه جایگزینی جفت و پس از آنها تشدید این مسئله است. جوانه های جدید بودند گرفتار همان مشکل و به عنوان یک نتیجه, آنها بازگشت به این شرکت برای بازپرداخت کامل. از سوی دیگر برخی از کاربران Reddit گزارش که جایگزینی واحدهای کاملا درست است. یک زن و شوهر از رسانه ها نیز باید گفت که واحدهای خود را خوب کار می کنند. PhoneArena را یوجین Jeong در واقع اتصال یافت می شود سنگ جامد است.

در نتیجه آن را سخت به می گویند در این لحظه چگونه گسترده این موضوع است. آن باقی مانده است دیده می شود اگر این است که یک سخت افزار و یا نرم افزار مربوط به مشکل و اینکه آیا گوگل خواهد شد نورد از به روز رسانی برای کاهش آن. صفحه جوانه بیشتر باز به بررسی مثبت و بالقوه یاد می mar شهرت خود را. اما به نظر می رسد که مسائل مربوط به اتصال را بدتر با هر به روز رسانی سیستم عامل است که نشان می دهد این است که یک نرم افزار جانبی مشکل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de