• این صفحه 5 تاریخ انتشار شده است به تعویق افتاد با توجه به “شرایط بازار” یک leaker گفت در توییتر.
  • همان شخص گفت: صفحه 4a پرده برداری خواهد شد در اوایل ماه جولای بیش از یک ماه بعد از انتظار و تلفن راه اندازی خواهد شد در ماه اوت است.
  • این صفحه 5 راه اندازی رویداد باید در ماه اکتبر با توجه به آنچه گوگل را با قبلی صفحه راه اندازی.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

گوگل در حال تلاش برای فروش صفحه گوشی اما صفحه جدید گوشی های بسیار پیش بینی دستگاه در هر سال است. این صفحه نزدیکترین چیز آندروید به آیفون به خصوص مدل بالا که بسته گل سرسبد مشخصات و اجرا آخرین سیستم عامل آزاد است. با این حال در این سال جدید پیکسل بوده با تاخیر یک leaker گفت. از تاریخ انتشار از هر دو صفحه 4a و صفحه 5 رانده شده اند به میزان قابل توجهی و رمان coronavirus بهداشت بحران است واضح توضیح برای حرکت می کند. تکامل از همه گیر است که انتظار می رود تاثیر آی فون 12 راه اندازی و همچنین ممکن است صدمه دیده و دیگر محصولات جدید قرار است برای راه اندازی این سال از جمله ایکس باکس سری X و کنسول PS5.

این صفحه 4a باید در حال حاضر منتشر شده است, با توجه به گزارش های قبلی اما رمان coronavirus ممکن است تغییر همه که. چند روز پیش ما آموخته است که صفحه 4a ممکن است راه اندازی در اوایل ماه ژوئن چند هفته بعد از انتظار است.

جان Prosser اخیر اپل نشت شهرت کاهش یافته و جزئیات کمی در مورد صفحه 4a تاخیر روز دیگر گفت: صفحه 4a تاخیر حتی بدتر است. تلفن خواهد بود پرده برداری کرد, در جولای 13th, به جای اوایل ماه ژوئن است. “به نظر می رسد مانند آنها آماده به کشتی از” leaker گفت. “این تصمیم است که عمدتا بر اساس تحلیل بازار.”

فروش گوشی رنج می برد در سه ماهه گذشته به دلیل بحران بهداشت و درمان. میلیون ها نفر از مردم شغل خود را از دست در سراسر جهان به عنوان کشور رفت و در مستندات برای کاهش گسترش COVID-19 و گوشی های هوشمند جدید خرید نیست یک اولویت برای بسیاری از مردم است. اضافه کردن به همه که افزایش رقابت از اپل که $399 آیفون SE بسیار بهتر و مقرون به صرفه تر از صفحه 4a همیشه می تواند امید بود و این قابل درک است که چرا گوگل می خواهید برای به تعویق انداختن راه اندازی.

Prosser دنبال کرد تا با یک دوم جیر تکرار کرد که شرایط بازار نمی زنجیره تامین مشکلات به سرزنش برای صفحه 4a به تاخیر بیاندازد. فقط سیاه و سفید نسخه ای از این گوشی باید راه اندازی در اوت 6 در حالی که به سختی آبی مدل خواهد رسید فروشگاه تقریبا دو ماه بعد در اکتبر 1st.

جالب تر این است که صفحه 5 چیز عالی در صدای جیر جیر. تلفن است که “به احتمال زیاد تحت فشار قرار دادند” اگر چه Prosser ارائه نمی دهد پتانسیل صفحه 5 تاریخ انتشار.

گوگل معمولا پرده سخت افزار جدید در ماه اکتبر و زمانی که صفحه جدید گوشی ها را اعلام کرد. این صفحه 4 معرفی شد و در اکتبر 15 و راه اندازی دو هفته بعد. معلوم نیست اگر صفحه 5 را دریافت اکتبر اعلام این سال است.

Prosser گفت: در گذشته نشت است که اپل با توجه به تعویق انداختن آیفون راه اندازی 12 اکتبر به طوری که آن را می توانید افزایش شانس خود را از میزبانی یک رویداد فرد. آی فون جدید راه اندازی معمولا برنامه ریزی شده در هفته دوم ماه سپتامبر در گوشی های ضربه فروشگاه پایان ماه. این COVID-19 وضعیت را پیچیده تر چیزهایی که در این سال. برخی از آی فون 12 نسخه انتظار می رود که با تاخیر به ماه اکتبر که ممکن است یکی از دلایل اپل همچنین به تعویق انداختن کلیدی. Prosser نیز گفت: چند روز پیش که اپل می خواست به پرده اول-gen علیرضا عینک به عنوان “یک چیز دیگر” لحظه ای در پایان از آی فون رویداد. اما اپل تنها می توانید آن را با یک کنفرانس مطبوعاتی به طور منظم و نه یک رویداد آنلاین.

این حوادث ممکن است تغییر گوگل صفحه 5 راه اندازی برنامه به عنوان به خوبی. ما در حال حاضر می دانیم که صفحه 5 خواهد بود ناامید کننده ترین حق بیمه پیکسل در تاریخ تا کنون به عنوان گوشی را از ویژگی های یک پردازنده خواهد شد که کمتر صفحه 4 CPU. اگر آی فون 12 راه اندازی در ماه اکتبر پس از آن گوگل خواهد فقط باید برای به تعویق انداختن از صفحه 5. ارزان ترین آیفون 12 هزینه خواهد شد $649 اما ارائه عملکرد برتر به کهکشان S20 و وان پلاس 8. این صفحه 5 شایع است برای شروع در $699 اما بسته یک تراشه است که قادر به مطابقت با عملکرد 2018 اپل اجازه دهید به تنهایی آی فون 11 یا آی فون 12. از جمله شرایط بازار قطعا نیروی گوگل برای به تاخیر انداختن صفحه 5. این فقط حدس و گمان بر اساس Prosser اظهارات. وجود دارد می تواند بسیاری از دیگر عوامل است که کمک به یک صفحه 5 تاخیر از جمله تولید و تدارکات مسائل مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.


گوگل صفحه 4 گوشی های هوشمند. منبع تصویر: Zach اپستاین BGR

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im