صفحه 5 و صفحه 4a قیمت ممکن است به بیرون درز توسط گوگل

  • گوگل بررسی ممکن است نشان داده اند که قیمت ها از صفحه 4a و صفحه 5.
  • یک ق کاربر خواسته شده بود برای شرکت در یک تصادفی نظرسنجی آنلاین که توصیف ویژگی ها و قیمت دو unnamed صفحه گوشی به فرض به این صفحه 4a و صفحه 5.
  • گوگل ممکن است قیمت این صفحه 4a در $349 و صفحه 5 در $699.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

وقتی که می آید به بالا پایان گوشی های هوشمند گل سرسبد گوگل ممکن است این نیروگاه که اپل و سامسونگ تبدیل شده اند اما روی صفحه گوشی باید مخاطبان خود و ما در حال انتظار برای دیدن حداقل دو مدل جدید در ماه های آینده. این صفحه 4a به احتمال زیاد می توانست اولین بازی خود را در Google I/O کنفرانس توسعه on May 12th, اما با توجه به این رمان coronavirus همه گیر گوگل مجبور به انصراف از این رویداد.

آوریل 12th آمده است و رفته و بدون جوانه زدن از گوگل و اخیر شایعات نشان می دهد که نشان می دهد صفحه 4a منتقل شده است به ژوئن همزمان با راه اندازی آندروید 11 beta. در اوایل این هفته گوگل اعلام کرد که این امر می تواند میزبانی بتا راه اندازی نشان می دهد برای آندروید 11 ژوئن 3rd, و پس از آن شایعات را پیشنهاد صفحه 4a آشکار ممکن است منتقل شده به محل در این جریان زندگی می کنند.

در حالی که تاریخ انتشار این صفحه 4a است که هنوز هم یک راز برای زمان حال گوگل ممکن است خراب قیمت صفحه 4a و آینده صفحه 5 در یک مشکوکی خاص بررسی آنلاین.

روز دوشنبه یک کاربر Reddit به اشتراک گذاشته تصویر یک نظرسنجی او به طور تصادفی خواسته برای شرکت در. این یکی از سوالاتی است که او ارائه شده با: “اگر اینها خود را تنها گزینه های که از این گوگل صفحه گوشی شما ترجیح می دهند به خرید؟” این نظرسنجی پس از آن ارائه شرح کوتاهی برای دو unnamed گوشی های.

برای اولین بار بود که به سادگی به نام “گوگل صفحه تلفن” به عنوان یک “اساسا مفید تلفن از گوگل” با “پلاستیک با دوام بدن” و “شامل یک جک هدفون 3.5 mm.” قیمت گوشی ذکر شده بود به عنوان $349 (یا $14.54/ماه) همان چیزی است که اخیر شایعات ادعا کرده اند این صفحه 4a هزینه خواهد شد. این بدیهی است که تایید قیمت, اما آن را قطعا خطوط با آنچه ما شنیدن و آن را مستقیم از گوگل.

دوم تلفن “حق بیمه گوگل صفحه گوشی” گفت: “بهترین گل سرسبد تلفن گوگل” با “اولین دسترسی به آخرین ویژگی های Google و نوآوری” و “بهترین در کلاس دوربین, شارژ بی سیم و مقاومت در برابر آب.” این حق بیمه گوشی شروع می شود در $699 (یا $29.13/ماه) است که 100 دلار ارزان تر از صفحه 4 توسط خرده فروشی در حال حاضر. اگر گوگل در واقع اشاره به این صفحه 5 آن ممکن است ظریف تایید شایعات نشان می دهد که این شرکت خواهد جست و خیز Snapdragon 865 پردازنده و استفاده از یک تراشه ارزان تر به جای.

با توجه به این که تمام این اطلاعات می آید از یک تصادفی نظرسنجی آنلاین, بهتر است آن را با یک دانه نمک است اما ممکن است که ما در حال حاضر می دانم که برخی از مهم ترین جزئیات در مورد دو بعدی صفحه گوشی.

منبع تصویر: Craig Ruttle/AP/شاتر

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im