صفحه 4a (5G) است که ظاهرا در این راه بیش از حد و آن را به همان تراشه به عنوان صفحه 5

گوگل گوشی های هوشمند سال 2020 صف شامل سه دستگاه از جمله صفحه 4a صفحه 4a (5G) و صفحه 5 گزارش 9to5Google.

انتشار rummaged از طریق کد از نسخه بتا گوگل نرم افزار جستجو و کشف است که وجود خواهد داشت هیچ صفحه 5 XL این سال است.

قبلا گوگل گفته شد به کار بر روی دو Snapdragon 765G-طراحی دستگاه های موسوم به “redfin” و “خاردار” و آنها معتقد بودند به صفحه 5 صفحه 5 XL بود.
خوب معلوم خاردار اشاره به این صفحه 4a (5G). همانطور که شما احتمالا در حال حاضر می دانیم که Snapdragon 765G یکپارچه 5G مودم و در حال حاضر به نظر می رسد مانند همان تراشه خواهد بود تأمین انرژی هر دو نه-تا-گل سرسبد صفحه 5 و midtier صفحه 4a (5G).

چه مجموعه ای از صفحه 5 و صفحه 4a (5g) از هم جدا ؟

در حال حاضر آن را کمی سخت به درک و چرا از گوگل می خواهید آن بالا و میانی دستگاه ها به ارائه همان هسته و مشخصات. در همان زمان آن را برای تلفن های موبایل مانند یک استراتژی هوشمند. در گزارش صفحه 5 ورزشی 120 هرتز صفحه نمایش و این شرکت احتمالا تجهیز آن با بیشتر RAM, و ذخیره سازی از صفحه 4a (5G) بیش از حد. و البته از آن خواهد شد به احتمال زیاد بهتر کیفیت ساخت و بیشتر قادر به سیستم دوربین.
این صفحه 4a (5G) و از طرف دیگر احتمالا هر گونه زنگ ها و سوت و حفظ 60Hz صفحه نمایش. گنجاندن 5G خواهد اجازه می دهد دستگاه به رقابت با امثال OnePlus Nord 5G.
این قطعه کد نیز نشان داد که صفحه 4a خواهد بود و مجهز به Snapdragon 730 چیزی است که ما قبل از شنیده و همچنین, بنابراین هیچ شگفتی وجود دارد.

این صفحه 4a است که انتظار می رود به ویژگی های شبکه 5.81-اینچ پانچ-سوراخ صفحه 6GB RAM, و تا 128 gb از ذخیره سازی. از آن خواهد شد به احتمال زیاد یک 3,080 میلی آمپر باتری در داخل و ارائه 12.2 MP دوربین عقب و یک 8MP جبهه تیرانداز. این صفحه 4a (5G) را به ظاهر به ارث می برند این مشخصات.

از آنجا که صفحه 4a (5G) ظاهرا همان تراشه به عنوان صفحه 5 آن به نظر نمی رسد مانند آن پرده برداری خواهد شد در جولای 13 همانطور که انتظار می رفت پیش از آن. آن را احتمالا خواهد بود اعلام کرد در ماه اکتبر یا در اواخر ماه نوامبر در کنار صفحه 5.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de