صفحه 4 کاربران رنج می برند و از نور صفحه نمایش پس از آخرین آندروید 11 beta به روز رسانی

در اوایل این هفته گوگل کاهش یافته Android 11 beta 2. حتی اگر این بخش از اندروید بتا عمومی برنامه ما به شما هشدار می دهند در همه زمان ها نیست به نصب نرم افزار بتا روزانه خود راننده به دلیل پتانسیل برای اشکالات. این یک چیز به نصب یدکی صفحه 2 و جدیدتر جمع آوری گرد و غبار در یک کشو, آن را کاملا دیگری به صفحه 2 و یا جدیدتر که شما تکیه می کنند برای ماندن در تماس با خانواده خود و رئیس خود و یا مشتریان.
در اینجا یک مثال از آنچه اتفاق می افتد. چند صفحه 4 صاحبان شکایت در ق در مورد یک اشکال است که باعث می شود صفحه نمایش تلفن خود را به سوسو زدن. اول ما نیاز به اشاره است که این به روز رسانی حذف یک ویژگی است که اجازه صفحه 4 کاربران به زور 90Hz نرخ refresh برای فعال ماندن حتی در برنامه های که در آن نرخ به طور معمول قطره به 60 هرتز به صورت خودکار. و آن این است که تغییر نرخ refresh که کاربران در حال سرزنش برای سوسوی صفحه نمایش. یک کاربر گفت: “در WhatsApp آن را فقط می رود bonkers و سوئیچ بین 60 هرتز و 90Hz در همه زمان ها و در نتیجه خیلی بد مثل نور سوسو. یکی Redditor با دسته TinyBirdperson نوشت: “آرى آنها به نظر می رسد برای قرار دادن روی صفحه نمایش به 60hz اگر آن تغییر نمی کند برای چند فریم و هر زمان آن را تغییر آن می رود تا به 90hz. در حالی که من تایپ کردن با این صفحه نمایش لرزش در هر زمان و مکان نما به نظر می رسد و یا ناپدید می شود. امیدوارم آنها اضافه کردن یک گزینه برای غیر فعال کردن این asap.”
وجود دارد یک حس مشترک راهحل اما صفحه 4 و صفحه 4 XL کاربران هستند و نمی شود از آن راضی است. با خاموش کردن “صاف صفحه نمایش” گزینه سوسو باید از صفحه ناپدید می شوند. اما این به معنی از بین بردن 90Hz نرخ تجدید و بازگشت به مدرسه 60Hz رای در تمام زمانها. در سابق نرخ تازه کردن صفحه نمایش 90 بار در هر ثانیه در حالی که در دومی سرعت آنها به روز رسانی 60 بار در هر ثانیه. سریع تر نرخ تجدید ارائه اذوقه و نوشابه صاف پیمایش و پیشرفته بازی موبایل انیمیشن.

این صفحه 4 سری ویژگی های “صاف نمایش” ویژگی است که اجازه می دهد تا سریع تر از نرخ تجدید فعال باشد به جز زمانی که یک نرخ تجدید بالا حیاتی است به تجربه کاربر. این انجام شده است برای صرفه جویی در عمر باتری است که به عنوان بسیاری از صفحه 4 کاربران می دانم که در حق است. شاید گوگل خواهد شد حل و فصل این موضوع به زودی با آینده و به روز رسانی نرم افزار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de