• به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس میکشد به آن ماه دوم حداقل برای بسیاری از افراد در اطراف ما امتداد طولانی از زمان صرف شده در خانه تحت قرنطينه و اقامت در خانه سفارشات می توانید شروع به احساس بی پایان. مردم نیاز به گرفتن به طور فزاینده ای خلاق با قرنطینه فعالیت های پیدا کردن آنها را انجام دهد.
  • خوشبختانه پیکسار هنرمندان برای نجات آمده است — آنها در حال ارائه آموزش های ویدئویی نشان میدهد مردم چگونه به منظور جلب شخصیت های پیکسار ،
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

تعطیلات آخر هفته و زمان به نظر می رسید بد تعریف شده و ساخت دیگر coronavirus همه گیر در می رود و بسیاری از ما باقی می ماند قرنطینه در خانه — hunkering پایین مارک هم سوار کردن ویروس. روز خونریزی به یکدیگر یکی پس از, بعد, تعطیلات آخر هفته هستند و شما هنوز هم گیر در خانه.

مردم را بدست قشنگ خلاق در چگونه آنها در حال پیدا کردن راه هایی برای سرگرم نگه دارید در حال حاضر است که coronavirus بحران است که به خوبی به آن ماه دوم در ایالات متحده است. قرنطینه المپیک bingeing ببر پادشاه در Netflix بکشد و “عملا” تور گالری های هنری و موزه ها در سراسر جهان هستند و فقط برخی از چیزهایی که مردم پیدا کرده اند را به نگه داشتن مشغول است. در ضمن در اینجا من آینده را نمی بیند و آن پیکسار فن در من بسیار قدردانی — محبوب استودیو فیلم خانه هنرمندان آغاز کرده اند های درس شما می توانید دنبال کنید به یاد بگیرند که چگونه به منظور جلب برخی از مورد علاقه خود را پیکسار شخصیت های فیلم. که اگر شما از من بپرسید این است که سخت به ضرب و شتم به عنوان یک کیفیت راه برای صرف زمان خود را در طول خود را coronavirus قرنطینه.

اگر شما در میان میلیون ها نفر از پیکسار طرفداران که دیدم فروشگاه اسباب بازی 4 به تازگی برای مثال در اینجا انیماتور پیکسار امیلی Goulet توضیح میدهد که چگونه به منظور جلب “کانادا بیشترین بدلکاری و” کیانو ریوز-ابراز شخصیت دوک Caboom:

پیکسار را به آخرین نسخه به بعدکه در واقع شده است بسیار تحت تاثیر پس از coronavirus. سینما در حال تعطیل تقریبا در همه جا به معنی این فیلم که قرار است به آغاز آن تئاتر اجرا ماه گذشته — رفت و مستقیم به ویدئو در تقاضا است و در حال حاضر جریان در دیزنی+.

در این کلیپ بعدی به بعد داستان استاد راهنما Kelsey مان میسازد آموزش ساده شما می توانید به دنبال همراه به منظور یاد بگیرند که چگونه به شخصیت جو Lightfoot از بعد.

این قطعا به نظر می رسد مثل یک راه سرگرم کننده برای نگه داشتن بچه ها مشغول در طول فراوانی از زمان پدر و مادر در حال حاضر با آنها در نور از coronavirus مستندات. و پس از آن شما می توانید درپوش آن را با تماشای یک پیکسار فیلم هم به عنوان یک خانواده است.

برای پیشنهادات از دیگر فعالیت های به انجام در حالی که تهدید و اتمام قبلی ما تحت پوشش در اینجا. برای مثال از طریق گوگل, فرهنگ و هنر پلت فرم آنلاین کاربران می توانند رفتار مجازی “تور” از برخی از باور نکردنی ترین موزه های هنری در هر نقطه در جهان چیزی است که ممکن است به خصوص سرگرم کننده برای انجام در حال حاضر و به عنوان یک حواس پرتی از استرس از اخبار و به روز رسانی در مورد کوروناویروس. این همان نیست که در واقع وجود دارد اما در حال حاضر ما باید به آنچه که ما می توانید دریافت کنید.

منبع تصویر: ADAM S دیویس/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im