تلفن های همراه با بهترین عمر باتری در این سال

که گوشی دارای بهترین عمر باتری?

در اینجا در PhoneArena ما تست عمر باتری به طور کامل با آزمون های مختلف نشان می دهد که عملکرد باتری گوشی از سه جنبه کلیدی: عمر باتری برای کارهای ساده مانند مرور وب عمر باتری با قابلیت پخش فیلم و در نهایت عملکرد باتری با بازی های 3D.

در این مقاله هدف ما به شما نشان می دهد یک نمای کلی از این گوشی است که بالاترین رتبه در تست باتری ما همراه با برخی از جزئیات کلیدی در مورد ظرفیت باتری. ما باید تقسیم این انتخاب در دو بخش: یکی از اولین مورد بالا پایان گل سرسبد گوشی های زرق و برق دار دستگاه که بحث ما بیشتر در مورد اما پس از آن ما همچنین یک بخش دوم در مورد بودجه دستگاه برای مخلوط دو دسته. بودجه های همراه ممکن است همان تراشه های سریع و چشمگیر دوربین, اما آنها به طور سنتی بسیار خوبی از نظر عمر باتری است.
بنابراین بدون ado بیشتر, اجازه دهید نگاهی به تلفن های همراه با بهترین عمر باتری!

بالا پایان تلفن های همراه با بهترین عمر باتری:

بودجه های همراه با بهترین عمر باتری:

بالا پایان تلفن های همراه با بهترین عمر باتری

*این رتبه بندی است که برای گوشی های مورد استفاده در 60 هرتز سرعت رفرش. بالاتر از نرخ تجدید و بر عمر باتری به طور قابل توجهی.

#5 آی فون 11 Pro Max

مرور وب نمره آزمون: 12 ساعت و 53 دقیقه

تصویری جریان نمره آزمون: 8 ساعت و 58 دقیقه

3D بازی نمره آزمون: 7 ساعت و 30 دقیقه

برای سال, عمر باتری در اپل بود فقط به طور متوسط در بهترین حالت و ما خوشحالیم که اپل در نهایت در زمان اقدام قاطع برای رفع که با آی فون 11 Pro Max که دارای بزرگترین اندازه باتری هر آی فون تا کنون ساخته شده است در حدود 4000 میلی آمپر. این در ترکیب با سیستم عامل iOS است که شناخته شده است به یک قدرت موثر سیستم مدیریت به ارمغان می آورد به آی فون را به یکی از نقاط بالا در ما عمر باتری لیست. در واقع برای نور استفاده روزانه مانند مرور روی آی فون رتبه در میان بهترین, اما از آن است که اجازه پایین توسط یک به طور قابل توجهی پایین تر نمره از بسیاری از گوشی های دیگر وقتی که می آید به یوتیوب جریان ویدئو. برای همه چیز, 11 Pro Max برجسته باتری عملکرد است که شما نمی خواهد نیاز به نگرانی در مورد شارژ بیش از حد اغلب.

#4 Galaxy S20+, S20

*Exynos مدل تست شده است.

مرور وب نمره آزمون: 12 ساعت و 40 دقیقه برای S20+ 12 ساعت 12 ساعت برای S20

تصویری جریان نمره آزمون: 9 ساعت و 53 دقیقه برای S20+ 10 ساعت و 20 دقیقه برای S20

3D بازی نمره آزمون: 8 ساعت و 26 دقیقه برای S20+, 7 ساعت 43 دقیقه برای S20

کهکشان S20 سری ممکن است راه اندازی کرده اند در بدترین زمان ممکن است با این بیماری همه گیر کوروناویروس که جاروب جهان در مدت کوتاهی پس از راه اندازی اما سامسونگ موفق به خودرا برای امتحان اماده در باتری در این گوشی است و این منعکس شده در باتری رتبه بندی. در تضاد کامل با اپل کهکشان S20 سری یکی از طولانی ترین گوشی وقتی که می آید به جریان ویدئو, بنابراین اگر شما در حال تماشای بسیاری از فیلم های یوتیوب, آنها قطعا باید در رادار خود.

متاسفانه این نمره عالی می آید با یک کار بسیار مهم سلب مسئولیت: نتایج شما در حال دیدن تنها اعمال می شود اگر شما در حال استفاده از گوشی در 60 هرتز سرعت رفرش. امید بستن برای صاف 120Hz گزینه به ارمغان می آورد یک کاهش عمر باتری به طوری که S20 سری رها کردن از بالای باتری مجری رتبه بندی.

#3 OnePlus 8

مرور وب نمره آزمون: 12 ساعت و 15 دقیقه

تصویری جریان نمره آزمون: 9 ساعت و 37 دقیقه

3D بازی نمره آزمون: 10 ساعت و 16 دقیقه

وان پلاس 8 اولین گوشی OnePlus که در دسترس است در Verizon Wireless, در علاوه بر این به T-Mobile مارک گسترش وان پلاس به شمال امریکا, و ما بسیار خوشحالیم که آن را در اینجا به دلیل آن نمره بسیار در تست باتری ما. با Snapdragon 865 تراشه در داخل آن یک قیمت مقرون به صرفه تر از بقیه گوشی در این لیست و کاملا بزرگ 4300mAh باتری آن را متعادل طولانی مدت عملکرد مهم نیست که اگر شما استفاده از آن را به آرامی تماشای فیلم و یا بازی.

#2 Samsung Galaxy S20 فوق العاده

*Exynos مدل تست شده است.

مرور وب نمره آزمون: 12 ساعت و 23 دقیقه

تصویری جریان نمره آزمون: 10 ساعت و 30 دقیقه

3D بازی نمره آزمون: 9 ساعت 12 دقیقه

کهکشان S20 فوق العاده است این گوشی با بزرگترین باتری از جریان اصلی شاخص در سال 2020 در یک 5000 میلی آمپر ظرفیت سایز باتری همراه است. و شما می توانید بگویید آن را به عنوان نمرات عالی در سراسر و به خصوص برای پخش ویدئوها در وب که در آن آن را بهتر تقریبا هر گوشی وجود دارد.

متاسفانه این نمره عالی می آید با یک کار بسیار مهم سلب مسئولیت: نتایج شما در حال دیدن تنها اعمال می شود اگر شما در حال استفاده از گوشی در 60 هرتز سرعت رفرش. امید بستن برای صاف 120Hz گزینه به ارمغان می آورد یک کاهش عمر باتری به طوری که S20 سری رها کردن از بالای باتری مجری رتبه بندی.

#1 Xiaomi Mi Pro 10

مرور وب نمره آزمون: 14 ساعت 12 دقیقه

تصویری تست جریان نمره: 11 ساعت و 30 دقیقه

3D بازی نمره آزمون: 10 ساعت

طولانی ترین مدت گل سرسبد تلفن 2020 با توجه به آزمایش های ما این است که Xiaomi Mi 10 نرم افزار. Xiaomi گسترش حضور جهانی خود را در یک راه بزرگ در چند سال گذشته و در حالی که گوشی های با نام تجاری هنوز هم در ایالات متحده فروخته شده جهانی مشتریان می توانید یک طعم و مزه واقعا شگفت انگیز عمر باتری با Mi 10 نرم افزار.

بخشی از سحر و جادو در پشت است که یک 4,500 میلی آمپر, باتری, بخش کارآمد Snapdragon 865 تراشه و آخرین اما نه کم شما باید تهاجمی قدرت مدیریت رابط کاربری MIUI و همه از این گرد هم می آیند برای عملکرد بالای باتری.

بودجه های همراه با بهترین عمر باتری

#2 موتور G8

مرور وب نمره آزمون: 13 ساعت و 56 دقیقه

تصویری جریان نمره آزمون: 9 ساعت و 14 دقیقه

3D بازی نمره آزمون: 7 ساعت و 4 دقیقه

در عرصه بودجه گوشی های Moto G سری حکومت عمر باتری بازی. در حالی که موتور G8 قدرت Lite دارای یک کمی بهتر عمر باتری معمولی G8 که Lite edition است که واقعا توصیه نمی شود به دلیل لکنت عملکرد و متعدد سازش بنابراین ما ذکر شده موتور G8 در اینجا.

#1 موتور G8 قدرت

مرور وب نمره آزمون: 15 ساعت و 54 دقیقه

تصویری جریان نمره آزمون: 8 ساعت و 55 دقیقه

3D بازی نمره آزمون: 11 ساعت و 34 دقیقه

و برنده ما 2020 بودجه و به طور کلی عمر باتری رتبه بندی موتور G8 قدرت. یک تلفن با یک 5000 میلی آمپر باتری و قدرت بسیار کارآمد Snapdragon 665 تراشه در داخل. این ترکیب اجازه می دهد تا موتور G8 قدرت به حکومت که آن را به عمر باتری.

چقدر می تواند شما را از آن دریافت? خوب بستگی به استفاده شما اما اگر شما چوب متوسط با استفاده از, شما می توانید تا 3 روز با یک شارژ در حالی که سنگین تر کاربران هنوز هم می توانید انتظار به اندازه 2 روز بین اتهامات عنوان شده علیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de