مردم دیوانگی در اطراف ماسک صورت است صدمه زدن به رستوران ها و کسب و کارهای کوچک

  • رستوران ها در سراسر کشور گزارش روند غم در لحظه — ضرورت بسته شدن کسب و کار خود را حداقل به طور موقت به عنوان یک نتیجه از یک واکنش عصبانی از مشتریان مخالف به صورت ماسک مورد نیاز که به منظور امن نگه داشتن مردم در طول coronavirus بیماری همه گیر.
  • آنها عبارتند از هوگو Tacos در لوس آنجلس است که با استفاده از هشتگ #NoMaskNoTaco در رسانه های اجتماعی خود را پست.
  • این روند می آید به عنوان برخی از 17 متحده را متوقف و بازگشایی مجدد برنامه به دلیل افزایش coronavirus موارد است.

حدود یک هفته پیش هوگو را Tacos در لس آنجلس استقبال مشتریان خود با اعلام زیر توضیح بسته شدن موقت از نام تجاری تاکو می ایستد: “ما تاکو غرفه خسته از درگیری های مداوم بیش از مهمانان امتناع از پوشیدن ماسک” را اعلام کرد (این را می توان جزئیات کامل در هوگو Tacos Facebook صفحه).

“کارکنان شده اند مورد آزار و اذیت نام به نام بود و اشیاء و مایعات در آنها پرتاب. یک ماسک نیست نمادین از هر چیزی غیر از تمایل ما به حفظ کارکنان ما سالم است.” بر این اساس اعلام می رود به توضیح تاکو ایستاده دو مکان های بسته شده به طوری که این تیم می تواند “نگاهی به یک استراحت و شارژ مجدد است.” #NoMaskNoTaco است برچسب کسب و کار شده است و با استفاده از رسانه های اجتماعی به موجز توضیح موقعیت خود را در مورد یکی از چند ابزار (ماسک صورت) که مردم برای محافظت از خود در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

نکته جالب در مورد آزار و اذیت است که کسب و کار شده است برخورد با این است که آن را می آید به عنوان کالیفرنیا دیده است خطرناک سنبله در coronavirus موارد را ساخته اند که آن را یکی از معدود کشورهایی است که جدید COVID-19 نقاط در ایالات متحده است. در سراسر کشور آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که تقریبا 2.9 تایید موارد شناسایی شده اند به روز در ما همراه با کمی بیش از 130,000 و میر گزارش شده.

موارد در حال افزایش است به چنین درجه ای در سراسر کشور, در واقع, که 17 متحده ضربه مکث در بازگشایی مجدد استراتژی. این در حالی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری همچنان به همه یادآوری است که پوشیدن “پارچه صورت پوشش” کمک می کند تا جلوگیری از گسترش coronavirus.

به دلیل کسب و کار خود را’ بسته شدن هوگو تاکو را مالک لایحه کهنه آغاز شده GoFundMe جمع آوری کمک که مطرح است بیش از $51,000 (از $50,000 هدف) پول که توزیع خواهد شد برای کمک به کارکنان در حال حاضر. متاسفانه, اگر چه, این است که نه تنها کسب و کار رستوران رو به این وضع.

مکزیکی, فیستا در میشیگان, میشیگان دیگری است که تصمیم به تعلیق ناهار خوردن در خدمات و سوئیچ تنها ارائه حمل کردن.

“متاسفانه وجود دارد چند موقعیت که در آن کارکنان ما بود با بی احترامی و درمان گستاخانه” این رستوران اعلام کرد در Facebook post. “ایمنی از مشتریان و کارکنان اولویت شماره یک ما است تا ما را ساخته اند این تصمیم دشوار از بسته شدن درهای ما به عموم مردم تا اطلاع ثانوی.”

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>