Penske Media باعث می شود سرمایه گذاری استراتژیک در LDJ تولیدات

نیویورک مارس 14 2020: Penske Media Corporation (PMC) امروز اعلام کرد سرمایه گذاری استراتژیک در رهبری مدیریت رویداد و ویژگی های تولید سازمان LDJ محصولات. سرمایه گذاری diversifies PMC این نمونه های موجود از, رسانه برندهای است که شامل نورد, سنگ, تنوع, Robb Report, او, رسانه, مهلت, ARTnews و WWD و خواهد سوخت PMC توانایی بیشتر اهرم آن تجاری در سطح جهانی محتوا را با یک خانه زندگی می کنند رسانه ای تیم.

“کار داشتن با لوری و استثنایی تیم مختلف در سراسر PMC مارک’, حوادث, ما می دانیم که دست اول و با کیفیت از مردم در LDJ” گفت: PMC رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت جی Penske. “در حالی که برخی ممکن است تنها دیدن یک محیط چالش برانگیز برای تمام رویدادهای زندگی می کنند و تجربیات من یک فرصت برای همکاری با یکی از بهترین تجربی سازمان در جهان و بیشتر از نزدیک همکاری با LDJ بی نظیر توانایی ارائه نوآورانه, با کیفیت تجارب در سراسر مارک های ما برای سال های بسیاری آمده است.”

با درخشان تیم از طراحان و مهندسین و تولید کنندگان LDJ به ارمغان می آورد به PMC آن ثابت تعهد به ارائه خلاق و راه حل های نوآورانه است که تقویت مهمان تجربه ایجاد وفاداری به نام تجاری و ترک کنندگان با ماندگاری طولانی-برداشت. علاوه بر این LDJ سرمایه گذاری قابل توجهی در LDJ+ خود را “رویداد مجازی” پلت فرم است که یک رهبر در تنظیم سطح سازمانی خدمات به عنوان صنعت محور به ارتباط با مخاطبان خود را به صورت دیجیتالی در حالی که حفظ کیفیت تولید ارزش است.

با این مشترک مشارکت, PMC به ارمغان می آورد به LDJ عملیاتی آن تخصص همراه با بالقوه برای کسب و کار جدید توسعه و تشدید رشد.

“جی مونتاژ برخی از بهترین برندها در جهان تحت PMC چتر و ما هیجان زده برای پیوستن به این تیم در حال رشد” گفت: LDJ مدیر عامل لوری DeJong. “ما مشتاقانه منتظر به اعمال نفوذ تخصص ما با PMC را بلند پروازانه و به جلو فکر کردن رهبران تجاری ما به عنوان جمعی از رویا تا راه های جدید برای ارائه معنی دار تجربه-محور اتصالات برای مشتریان ما است.”

مستقر در نیویورک LDJ متنوع مشتریان شامل 500 شرکت در سراسر جهان در سراسر انواع صنایع که شامل مد, زیبایی فن آوری, رسانه های, سرمایه گذاری, و لوکس خودرو. داشتن در حال حاضر مشغول به کار با PMC مارک نورد, سنگ, WWD و او رسانه LDJ یکپارچه را گسترش در سراسر PMC تجاری تخصص صنعت سرگرمی, لوکس, tech, مد, زیبایی, هنر و شیوه زندگی است.

شرایط مالی این معامله اعلام نشده است.

در مورد LDJ Productions
LDJ محصولات پیشرو تجربی تولید و خلاق آژانس که مقر آن در شهر نیویورک است. با التقاطی صنعت آرایه و مشتریان متنوع LDJ قرار است در خط مقدم با نام تجاری و نوآوری در تقاطع زندگی می کنند, رسانه هنر, فرهنگ و تجارت است. LDJ ماموریت به شکل پایدار مشتری مشارکت تشویق رشد استفاده از فن آوری های نوین و بازگشت زندگی می کنند و دیجیتال تجربه است. تمرکز خود را بر تقویت مهمان تجربه در حالی که ایجاد وفاداری به برند و خروج پایدار برداشت. اطلاعات بیشتر در http://www.ldjproductions.com.

در مورد Penske Media
Penske Media Corporation (PMC) پیشرو در اطلاعات و رسانه های دیجیتال خدمات شرکت که برنده جایزه محتوای جذب ماهانه مخاطبان بیش از 240 میلیون و سبب بیش از 1 میلیون جهانی مدیران اجرائی و مدیران و فکر رهبران در کسب و کار بازار است که تاثیر جهان است. ما پویا, حوادث, اطلاعات خدمات و محتوای غنی سرگرمی و آموزش تکنولوژی امروز, سرگرمی, خرده فروشی, مد, زیبایی, هنر و زندگی بخش. که مقر آن در نیویورک و لس آنجلس با دفاتر اضافی در 12 کشور در سراسر جهان Penske Media راه جهانی رهبران کسب و کار و اثرگذارندهها مطلع هستند متصل شده و الهام گرفته است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد PMC و آن صورت فلکی برندهای نمادین لطفا www.pmc.com.

Penske Media مطبوعات تماس با ما
لورن Utecht
[email protected]
+1 310-925-0424

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de