پنگوئن ها می توانند به آتش تفنگ در کردن توپ بیش از چهار پا

  • محققان در ژاپن را دوباره بررسی تحقیقات قبلی به پویایی پنگوئن ایرانی, تمرکز بر حداکثر شلیک از راه دور و فشار است.
  • دانشمندان می گویند که پنگوئن ها می توانند خود را راه اندازی مدفوع تقریبا 4.5 از لانه خود و گاهی اوقات ارسال زباله های خود را در یک مسیر رو به بالا.
  • یک پنگوئن مدفوع و کاغذ برنده جایزه نوبل در سال 2005 است.

همیشه تعجب می کنم چه حد پنگوئن ها می توانند مدفوع? آره نه من (قسم می خورم) اما بعد از آن دوباره من هیچ دانشمند. محققان خارج از ژاپن بسیار تعجب و در حال حاضر آنها منتشر شده یافته های جدید در یک مقاله جدید که نشان می دهد پاسخ.

باور کنید یا نه (شما نمی خواهد باور آن) فیزیک پنگوئن ایرانی مورد مطالعه قرار گرفته و بیش از یک بار. به عنوان Ars Technica , یادداشت های یک مقاله را در سال 2003 متمرکز چقدر فشار پنگوئن poops و پژوهش شد و پس از استقبال خوبی که از آن تلقی شد شایسته جایزه نوبل است. این دور جدید از تحقیقات گسترش کسانی که یافته های اصلی آشکار است که پنگوئن poopers حتی قابل توجه تر از آنچه قبلا تصور.

خوب پس چرا پنگوئن مدفوع مهم برای شروع? خوب پنگوئن معروف برای تعهد خود را به فرزندان خود را حتی قبل از آنها تخم. پنگوئن ها نمی توانند یدکی حتی یک لحظه به ترک لانه خود را در سفارش به مراقبت از کسب و کار که تماس های طبیعت, به طوری که آنها به سادگی لاغر کمی و آتش خود را liquidy مدفوع از جایی که آنها ایستاده است. مدفوع کانن دارای قدرت قابل توجهی ارسال یک جریان ماده مدفوع به اندازه کافی دور از لانه که در آن مطرح نیست مسئله — مگر اینکه یکی دیگر از پنگوئن ایستاده در خط آتش ،

مقاله جدید طول می کشد یافته از سال 2003 و نظر آنها را در یک نور جدید. محققان می گویند که اصل مقاله فرض شده است که پنگوئن ها همیشه مدفوع به صورت افقی است که آنها می گویند نیست در این مورد. برخی از پنگوئن قرار دادن برخی از تلاش واقعی به آن و ارسال آن را در یک مسیر رو به بالا است که به شکل یک قوس.

آنها در زمان به حساب این واقعیت است که گاهی اوقات لانه در بالا محل سکونت اجازه می دهد پنگوئن به مدفوع و حتی بیشتر از آنها ممکن است اگر چشم انداز کاملا تخت می باشد. با این در ذهن محققان محاسبه حداکثر مدفوع-شلیک از راه دور از پنگوئن ها. آنها وارد شدند و در فاصله 4.39 فوت یا حدود 1.34 متر است.

محققان همچنین تصمیم گرفت تا دوباره فشار است که یک پنگوئن است داخلی را برای رسیدن به منظور خود را ارسال پو پرواز تا آنجا که آن را ندارد. آنها دریافتند که فشار خواهد بود بالاتر از آنچه قبلا مشکوک که باعث می شود کل پنگوئن کون روند حتی بیشتر جالب است.

اما چرا تحقیق هر یک از این و در همه ؟ نقطه چیست ؟ محققان می گویند که دانستن پویایی پنگوئن ایرانی مهم است برای نگهبانان در تنظیمات مانند باغ وحش آن را به عنوان اجازه می دهد تا آنها را به برنامه ریزی بهتر برای گشت و گذار به مصنوعی زیستگاه پنگوئن. نگهبانان که می دانم تا چه حد حیوانات خود را می تواند شلیک مدفوع خود را بسیار کمتر احتمال دارد به زده شود و هیچ کس را دوست دارد pooped ،

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de