پرداخت در حال حاضر می توان از طریق واتساپ در یک کشور بیشتر به آمده

WhatsApp یکی از محبوب ترین برنامه های پیام رسانی در جهان با بیش از 1 میلیارد کاربر فعال. که آیا این موفقیت به ارمغان آورده بود توسط Facebook, پس از این غول رسانه های اجتماعی آن را به دست آورد و یا با وجود آن قابل بحث است اما اعداد دروغ نمیگویند. در بسیاری از کشورها WhatsApp در حال حاضر رفتن به وسیله ای برای ارتباط است. خوب Facebook می خواهد واتساپ برای تبدیل شدن به حتی بزرگتر بخشی از زندگی مردم است و ساخت یک گام بزرگ به سوی این هدف است. واتساپ اعلام کرد در وبلاگ خود که برای اولین بار مردم خواهد بود قادر به ارسال پول از طریق برنامه.

این سرویس خواهد بود powered by Facebook پرداخت و در حال حاضر تنها در برزیل بلکه Facebook است که به دنبال به جلو به آوردن آن به هر کس”. چه مدت است که روشن نیست.

به طور طبیعی وجود دارد قوانین و مقررات است که شما باید مطابق با زمانی که ارائه خدمات مالی و شما نیاز به بانک های محلی برای کار با. در برزیل, Facebook در حال حاضر 3 بانک در هیئت مدیره و به دنبال اضافه کردن بیشتر همکاران.

معاملات نیاز به PIN 6 رقمی و یا اثر انگشت خود را پس نگران نباشید در مورد مردم گرفتن گوشی خود و ارسال پول willy-nilly.

حرکت بسیار تعجب آور است. در چین رسانه های اجتماعی Weibo استفاده شده است برای طیف گسترده ای از خدمات از جمله پرداخت به نقطه ای که آن را عمدتا جای سنتی روش های پرداخت مانند کارت های اعتباری و پول نقد.

بسیاری از کاربران ممکن است مردد اعتماد به Facebook با اطلاعات مالی خود را به دلیل بد سابقه و وقتی که می آید به حفاظت از حریم خصوصی. این شرکت خواهد شد که برای اثبات آن می توان اعتماد کرد اگر آن را می خواهد این سرمایه گذاری موفق است. ما را ببینید که چگونه است که می رود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>