ثبت اختراع نشان می دهد اپل قصد راه انقلابی ما را selfies

در حالی که اپل وسیع صف “نرم افزار” محصولات بسیاری از ویژگی های نرم افزار را هدف قرار داده و نسبت به کاربران گاه به گاه. این TrueDepth دوربین معرفی شده با آیفون X مجاز به صورت فوق العاده امن چهره ID بلکه در حال حاضر محبوب animojis. و در سال گذشته با معرفی آیفون 11 خانواده ما slofies — حرکت آهسته selfies.در حال حاضر ما یک نگاه اجمالی از آنچه که اپل می تواند در فروشگاه برای آی فون آینده آزاد کند. ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر به تازگی منتشر شده اپل حق ثبت اختراع برای “تولید مصنوعی گروه selfies”. ثبت اختراع نخستين SlashGear توصیف یک روش برای ترکیب تصاویر از دستگاه های اپل به یک گروه عکاسی از خود. فکر نمی کنم اپل در تلاش است تا به سرعت به پول نقد در در اجتماعی, فاصله, اما, اصلی, تشکیل پرونده انجام شد و در سال 2018 است.برنامه جدید (یا حالت دوربین) را با استفاده از عمق سنسورهای مختلف کاربران دستگاه های به دقت جدا کردن آنها از پس زمینه به منظور یکپارچه ترکیب آنها را به یکی مصنوعی گروه selfie.

اپل قصد دارد به فراتر از تصاویر ساده. ثبت اختراع آمده است که ویدئوها و حتی جریان زندگی می کنند را می توان به عنوان یک منبع. مختلف جریان داده جدا خواهد شد به لایه های فردی است که می تواند تغییر اندازه و تغییر قبل از گرفتن نهایی گروه selfie. هر شرکت کننده قادر خواهد بود تا خود را تنظیم.

نتیجه نهایی نیز می تواند یک عکس و یا یک فیلم کوتاه که ممکن است شبیه به عکس متحرک در هری پاتر جهان.

به عنوان دور به عنوان اختراع ثبت شده این یکی به نظر می رسد بسیار به احتمال زیاد به آشکار خود را در یک محصول واقعی. اپل در حال حاضر مقدار زیادی از قدرت پردازش و جدا از آی فون ارزان SE, تمام مدل های جدید دارای سنسور است که می تواند به راحتی یک فرد جدا گرفتن selfie از پس زمینه خود را.

با این ایده که در این نسخهها کار برای یک زن و شوهر از سال ما خواهد شد جای تعجب نیست اگر مصنوعی گروه selfie ویژگی می رسد با آیفون 12 خانواده بعد از این سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>