معرفی یک سال پیش پاندورا حالت از ویژگی های است که اجازه می دهد تا کاربران را به ریز لحن خود تجربه های رادیویی تنها با یک کلیک است که برای اولین بار به یک نوع مبتنی بر ایستگاه – Qmunity. این ویژگی به شما امکان تغییر از پاندورا اصلی الگوریتم به یک حالت از پیش تعیین شده مانند عمیق کاهش به تازگی منتشر شده و یا جمعیت Faves. بیشتر به فرد این حالت شما همچنین می توانید انگشت شست به بالا یا پایین آهنگ ها.بر خلاف هنرمند اصلی ایستگاه حالت است که کاربر بر روی گوش دادن تاریخچه و انواع دیگر الگوریتم های جدید ایستگاه های سبک خواهد شد از ویژگی های حالت های خاص تنظیم توسط پاندورا کارشناس گزینش تیم در سراسر ژانرهای دهه ها و تم ها.

پاندورا Qmunity ایستگاه راه اندازی خواهد شد در همکاری با Xfinity به جشن غرور ماه و باید در دسترس از امروز شروع. علاوه بر این ایستگاه شامل یک آینده از غرور حالت است که اجازه می دهد تا پاندورا کاربران در سراسر ردیف به گوش دادن به Qmunity ایستگاه به بازی موسیقی بیشتر از نه تا هنرمندان محبوب.

در بالا از آن پاندورا اعلام کرد که تیم با اسنپ چت بر روی آن “موسیقی اشکال” لنز اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد خود شخصی آهنگ و AR تجربه. غرور مضمون Snapchat لنز در دسترس خواهد بود برای پاندورا کاربران در ژوئن 28.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im