بیش از 50000 نفر را برنده یک جایزه در T-Mobile آخرین قرعه کشی; در اینجا چگونه شما می توانید وارد کنید

T-Mobile است که به دنبال برای کمک به مشترکین گیر در خانه ماندن را سرگرم آنها را با دادن سه ماه رایگان از جزر و حق بیمه. همکاری بین حامل و music streamer را نجات T-Mobile مشتریان $30 شروع در مارس 19. با استفاده از این پیشنهاد این است که به آسانی به عنوان باز کردن T-Mobile در سه شنبه برنامه. و جزر و مد را نیز ارائه منحصر به فرد لیست پخش به T-Mobile مشترکین سرپرستی Jay-Z, H. E. R. (ویژه دختران با گیتار پخش), Lil Wayne, Meek Mill, Kelly Rowland, Lil Uzi Vert, Tinashe, عبارت جستجو, و بیشتر.

T-Mobile مشتریان می توانید فعال کردن سه ماه رایگان از جزر و مدی حق بیمه بین 19 ماه مه و آوریل 27th, از T-Mobile, شنبه, برنامه, در دسترس در فروشگاه App و فروشگاه Google Play. پس از سه ماه رایگان اشتراک به جزر و مد حق بیمه به طور خودکار تجدید در $9.99 در هر ماه مگر اینکه آن را لغو قبل از محاکمه آزاد است; بهتر از این در ذهن نگه دارید.

علاوه بر این روز سه شنبه T-Mobile در حال اجرا است یک قرعه کشی. 10 جایزه برندگان هر 500 دلار دریافت کارت eGift از Safeway, CVS Pharmacy, هدف eGiftCard و یا هر ترکیبی از کارت های از این خرده فروشان می افزاید که تا $500. 100 اولین برندگان جایزه دریافت خواهد کرد $100 eGift Card از همان خرده فروشان و 50000 دوم برندگان جایزه دریافت خواهد کرد $5 eGift Card از Safeway, CVS Pharmacy, هدف eGiftCard و یا هر ترکیبی از کارت های از این خرده فروشان می افزاید که تا $5. به طور کلی, T-Mobile است که به دور 50,110 کارت با ارزش اسمی $265,000.

برای ورود به قرعه کشی شما باید یکی از 50 ایالت, District of Columbia, یا پورتوریکو و حداقل 13 سال سن داشتند. T-مشترکین تلفن همراه می توانید یک ورودی از T-موبایل روز سه شنبه برنامه یا T-MobileTuesdays.com سایت. غیر مشترکین می توانید وارد کنید بیش از حد از amoe.t-mobiletuesdays.com سایت. نوشته های پذیرفته شده شروع در ساعت 5 صبح به وقت شرق آمریکا در روز سه شنبه, آوریل 12th, در حال اجرا به 4:59 am EDT چهار شنبه, مه 13.

در ضمن T-Mobile معمول هفتگی مجموعه ای از فروشگاه و تخفیف که می توان ادعا کرد از T-Mobile, سه شنبه ها, برنامه این آینده شنبه مشترکین دریافت خواهید کرد:

  • 30% off را انتخاب کنید فن دنده از Fanatics.com.
  • $2 یک فیلم اجاره در تعریف استاندارد (SD) تصویری از پرچم در حال اهتزاز FandangoNow.
  • بسیار به موقع به 50 دلار سالانه عضویت در مواد غذایی ارائه خدمات Shipt همراه با 5 دلار در مواد غذایی اعتباری.
  • $10 ست با حمل و نقل رایگان از فلامینگو.
  • 10 سنت گالن کردن هزینه گاز در پوسته.

T-Mobile نیز می خواهد شما را به می دانم که در روز سه شنبه, آوریل 19th, T-Mobile, سه شنبه ها شامل یک محاکمه 30 روز به ورزش سایت Openfit ($9 پس انداز). پس از محاکمه به پایان می رسد و شما می توانید یکی دیگر از $6 هنگامی که اشتراک شما به طور خودکار تجدید برای مدت 60 روز دیگر در یک قیمت از $19.95. و هفته بعد, T-Mobile, سه شنبه ها شامل 15 دلار اعتبار نسبت به یک دوره آنلاین از Udemy.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net