چشم انداز anti-spam از ویژگی های موجود در Android در نهایت می رسد در iOS

این غیر معمول است برای توسعه دهندگان برای راه اندازی برنامه در سیستم عامل های مختلف متفاوت و با مجموعه ای از ویژگی های. مایکروسافت از این قاعده مستثنی است به عنوان بسیاری از برنامه های آندروید نیست به عنوان به خوبی توسعه یافته به عنوان iOS خود را به همتایان و بالعکس.

برای مثال چشم انداز ارائه می دهد یک ویژگی به نام “چشم پوشی مکالمه” در فقط در مورد هر سازگار به جز پلت فرم iOS. چشم پوشی گفتگو اجازه می دهد تا چشم انداز کاربران جلوگیری از گرفتن آن دادن و یا آزار دهنده ایمیل است که آنها نمی خواهند در صندوق خود را.

استفاده می شود که در ایمیلی که دریافت کرده اید را نادیده بگیرید و مکالمه به طور خودکار تغییر مسیر تمام ایمیل ها به پوشه موارد حذف شده به جای آن از صندوق. آن را نمی خواهد حذف ایمیل به طور کامل, اما شما قادر خواهید بود به تمرکز بر روی آنچه که برای شما مهم است.

خبر خوب این است که چشم پوشی از گفتگو این است که در نهایت راه خود را به چشم انداز کاربران در اپل و iPads. خال خال با 9to5mac آخرین به روز رسانی برای چشم انداز در حال حاضر در دسترس برای دانلود بر روی اپل فروشگاه App. شما حتی می توانید چک کردن رسمی تغییرات برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد به روز رسانی نرم افزار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>