OPPO را 40W شارژ سریع خبر خوبی نیست برای طول عمر باتری

در ماه آوریل OPPO راه اندازی شد Ace2 یک decked تلفن با بالای خط Snapdragon 865 یک 90Hz نمایش در صفحه نمایش اثر انگشت سنسور کار می کند. مطمئن شوید که آن را نمی ترین specced کردن گوشی وجود دارد اما برای یک شروع قیمت در حدود $565 آن را به عنوان خوب به عنوان آن می شود.
 
این گوشی دارای 4000 mAh است که پشتیبانی از 65W سریع سیمی شارژ و 40W, شارژ بی سیم. در حالی که ممکن است صدای عالی شارژ سرعت در هزینه آمده است.
 
OPPO ظاهرا تایید کرد که 40W tech تنزل یک باتری به 70 درصد از ظرفیت خود را در همان چرخه 15W شارژ خواهد به 90 درصد است.
 
این شاید توضیح می دهد که چرا برخی از oem ها مانند گوگل و اپل در حال تعقیب نمی وات اعداد به عنوان هزینه فرصت بزرگ است. و در هر صورت 15W سریع شارژ کافی برای اکثر مردم است.
 
که گفت:, شارژ از هر نوع تنزل همراه و در حالی که شارژ سریع تکنولوژی می کند که در سرعت سریع تر به راحتی ممکن است بیشتر باهم برای برخی از مردم است. بسیاری از افراد نمی چسبد به همان دستگاه برای بیش از سه سال در هر صورت و در نتیجه آنها بعید است که متوجه یک تغییر است.
 
OPPO به نظر می رسد متقاعد شده است که ستاره فیلم های سریع شارژ راه رفتن است و با توجه به یک شایعه, خواهر خود شرکت OnePlus بعدی تلفن نیز پشتیبانی خواهد کرد 65W سریع سیمی شارژ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de