نظر: Give me back my جمع و جور گوشی!

دیروز در حالی که من در گرفتن خانه, مواد غذایی, همسر من به نام. دو کیسه در یک طرف من سعی کردم برای رسیدن به گوشی من. من موفق به تماس و رها کردن تخم مرغ و احمق مارچوبه (من نفرت آن) اما همانطور که من در قرار دادن گوشی در جیب من ناگهانی تحقق به من رسید. گوشی های مدرن در حال راه بیش از حد بزرگ برای تک دست استفاده کنید! من یک 6.7 اینچ دستگاه و دست من از اندازه متوسط اما هر زمان که من نیاز به کار با گوشی با یک دست ژیمناستیک آغاز خواهد شد. آن همه را به یاد من به نحوی از من بلند رفته گیتار-آموزش روز. باید کشش کسانی که انگشتان دست!

بعد از آن روز زمانی که من به دنبال گذشته گستاخ مارچوبه در بشقاب من من سعی کردم یادآوری زمانی که من مدیریت رسیدگی به گوشی من به راحتی با یک دست. و هیچ کدام وجود دارد. سه سال گذشته از زندگی من من تلاش کرده ام با تلفن انداختن آن چندین بار ضربه زدن بر روی اشتباه, آیکون, شماره دوستان و آشنایان ناخواسته. نمی توان آن را صرفا من فکر می کردم. افرادی هستند که حتی با دست های کوچک تر. همسر من شکست سه گوشی در سه سال و تمام دستگاه های تا به حال یک “Plus” در نام خود را.

در پایان من انتقام مارچوبه من کاشته خودم در لپ تاپ در جستجوی جمع و جور گوشی. من آن را انجام داده قبل از, فایده ای نداشت. در من تلفن قبرستان وجود دارد یک سهم عادلانه از مینی کامپیوترها – قدیمی نوکیا 6700 یک تلویزیون ال K510 (این دختر را به گوشی من می دانم) و مورد علاقه من Sony Ericsson Xperia Ray. یک 3.3 اینچ صفحه نمایش با وضوح 480 x 854, 16:9 نسبت شبکیه چشم-نمایش شایسته ppi 297. بنابراین من به مرور بزرگتر فروشگاه آنلاین در منطقه و تنها دو گزینه قابل دوام. Samsung Galaxy S10e است که در جمع و جور طرف از همه چیز آیفون SE 2020.

من نمی خواهم پانچ-سوراخ چیز مقدار و S10e plasticky طراحی و احساس من را ، در همان زمان من کاملا آماده برای سوئیچ (من قصد دارم به سعی کنید یک سوئیچ در واقع بنابراین در ارتباط باشید برای مقاله دیگری به زودی آیفون SE 2020 درگیر). گوشی های جمع و جور و کوچک قطعات در نام آنها منقرض شده و در حال حاضر من متوجه شدم با dolor. املاک و صفحه نمایش است یک چیز خوب, من می دانم, اما باید وجود داشته باشد یک انتخاب برای افرادی مثل من. من اغلب بر روی دوچرخه در کوه رانندگی (ترجمه!), در حال حرکت به طور کلی. و من نیاز به حداقل یک دست. من نیاز به یک جمع و جور گوشی آندروید حتی فقط به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه.

بنابراین سامسونگ, ال جی, سونی, موتورولا, و همه دیگران است. به من گوش بده با دقت! یادداشت ها را در صورت لزوم. نگاهی به آی فون SE به خاطر خدا! این نزدیکترین چیز به یک مینی و مردم آن را دوست دارم! مردم در حال خرید آن است و مردم در حال تغییر از آندروید. این یک تلفن 4.7 اینچ با ناهنجاری. شما می توانید بهتر انجام دهید! Give me back my جمع و جور گوشی!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>