افتتاح مدارس به بالا می تواند منجر به یک افزایش جدید کروناویروس موارد

  • یک مطالعه جدید نشان میدهد که کودکان بالاتر از سن 10 سالگی می تواند انتقال coronavirus فقط به عنوان به راحتی به عنوان بزرگسالان است.
  • این مطالعه به موقع با توجه به این بحث که آیا یا نه مدارس باید بازگشایی این سقوط.
  • برخی از مدارس اجرا خواهد شد یک مدل ترکیبی است که تقسیم این هفته به یادگیری در کلاس درس و آموزش آنلاین.

با این بیماری همه گیر کوروناویروس هنوز هم در حال انجام در حال حاضر وجود دارد ستیز بحث که چگونه مدارس در آمریکا باید دوباره باز این پاییز آینده اگر در همه. در حالی که برخی از شهرستانها در حال برنامه ریزی برای پیاده سازی یک سیستم ترکیبی است که ببینید بچه ها رفتن به مدرسه به صورت 3 روز در هفته و شرکت در آموزش آنلاین برای بقیه هفته دیگر شهرستانها هنوز هم مطمئن نیستید که چگونه آنها برنامه ریزی برای ادامه. برخی از ایالت ها مانند فلوریدا و در عین حال می خواهد نیاز به مدارس برای بازگشایی در ماه آینده.

طبق معمول این موضوع از مدرسه دوباره دهانه است و بدل به یک بحث سیاسی است. این مایه تاسف است توسعه علوم و بهداشت ملاحظات به ظاهر گرفته چوکیی عقب, سیاسی صحبت امتیاز.

یکی از جنبه های بحث ارزش پوشش در جزئیات مراکز در توانایی کودکان و نوجوانان به گسترش coronavirus به بزرگسالان است. در حالی که کودکان به مراتب کمتر احتمال دارد به تجربه شدید علائم کروناویروس, اگر هر گونه در همه استدلال در برابر مدرسه دوباره باز شده است که کودکان پس از آن خواهد شد به گسترش این ویروس در میان خود و با گسترش به پدر و مادر خود و جامعه در مقیاس بزرگ است.

تقویت این نقطه نظر یک مطالعه جدید از کره جنوبی که در بر داشت که کودکان و نوجوانان بین سنین 10 و 19 می تواند گسترش coronavirus فقط به عنوان به راحتی به عنوان بزرگسالان است. این مطالعه نشان داد که کودکان زیر سن 10 سالگی بسیار کمتر احتمال دارد به گسترش ویروس.

بر اساس بالا وجود دارد یک نگرانی که مدرسه re-دهانه در ماه اوت و سپتامبر به ناچار منجر به یک افزایش جدید کروناویروس عفونت. و با توجه به این که ما در حال حاضر شاهد یک افزایش سریع در coronavirus موارد در حالی که مدرسه در حال حاضر نیست در جلسه ترس از جدید کروناویروس سنبله مسلما خوبی دارند.

به عنوان فوق را مطالعه نیویورک تایمز گزارش می دهد:

مطالعات متعددی از اروپا و آسیا پیشنهاد کرده اند که کودکان کمتر احتمال دارد به حذف ویروس به طور کامل و به گسترش ویروس. اما بسیاری از کسانی که در مطالعات کوچک و ناقص دکتر گفت: Ashish Jha مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه.

این مطالعه جدید “بسیار با دقت انجام می شود, آن را منظم و به نظر می رسد در یک جمعیت بزرگ” دکتر Jha گفت. “این یکی از بهترین مطالعات ما تا به حال تا به امروز در مورد این موضوع.”

در حالی که همه بحث در اطراف مدرسه دوباره دهانه است که تنها در حال تبدیل شدن بیشتر گرم می شود. این جمعه گذشته مثلا میسوری فرماندار مایک کشیش بخش تولید کمی اختلاف زمانی که او اذعان کرد که کودکان و نوجوانان خواهد قرارداد coronavirus اما استدلال کرد که تاثیر ناچیز خواهد بود.

“و اگر آنها را دریافت Covid-19 و آنها را زمانی که آنها به مدرسه, آنها در حال رفتن به بیمارستان” پارسونز توضیح داد. “آنها در حال رفتن به مجبور به نشستن در مطب. آنها در حال رفتن به رفتن به خانه آنها در حال رفتن به دریافت بیش از آن.”

البته در کره جنوبی تحصیل در بالا کودکان از رفتن به خانه و گسترش آن به پدر و مادر خود را دقیقا نگرانی در دست است. بیشتر, بسیاری از معلمان هستند که فراتر از نگرانی در مورد احتمال ابتلا به ویروس خود را. در واقع معلم اتحادیه های کارگری در فلوریدا به تازگی شکایت فرماندار ران DeSantis بیش از قیمومیت خود نیاز به مدارس برای بازگشایی در ماه آینده.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im