OnePlus Z 5G معیار به نظر می رسد برای تایید عالی SoC و مجنون رم تعداد

5G را فعال کنید وان پلاس 8 غیر قابل انکار است گوشی بزرگ به عنوان پیشنهاد شده توسط خود را زرق و برق دار طراحی و جامد ورق تنظیمات و تایید در در عمق ما را نقد کنید اما در 699 دلار و تا 6.55-اینچ نیروگاه انحراف از نام تجاری فوق العاده مقرون به صرفه هنجار از سال های گذشته در حالی که برش چند گوشه ها در مقایسه با آن unapologetically گران Pro خواهر و برادر.

فکر نمی کنید ما اشتباه ارزش گزاره باقی می ماند کاملا قانع کننده اما با توجه به سابقه شرکت شما ممکن است تعجب که چرا این وان پلاس 8 نقطه قیمت بود و نه تحت فشار قرار دادند پایین تر به سادگی با جایگزینی بدون شک هزینه Snapdragon 865 پردازنده با کمی قدرتمند کمتر و بیشتر انرژی کارآمد 765G SoC.

هل دادن پاکت در یک بازار شلوغ بخش

تازه معیار مثال یک (نه چندان) دستگاه مرموز حمل شماره مدل AC2003 به نظر می رسد برای تایید این آخرین لحظه تغییر, اگر چه شما باید در ذهن نگه دارید این نوع از مقدماتی Geekbench داده است که همیشه بسیار قابل اعتماد است. که گفت: ما قطعا تمایل به این باور است که در واقع یک حلال قبل از انتشار OnePlus Z نمونه اولیه در حال اجرا آندروید 10 نرم افزار و بسته بندی کمتر از 12 گیگابایت حافظه است.

بله خانم ها و آقایان صنعت تلفن همراه تا به نقطه ای که در آن mid-end برای گوشی های انتظار به ویژگی های RAM بیشتری نسبت به بسیاری از جریان اصلی لپ تاپ. این است که به احتمال زیاد نه ورود به سطح OnePlus Z پیکربندی اما این یکی باید ارائه بیش از سخاوتمندانه 8GB حافظه شمارش بیش از حد.

در همین حال اگر چه Geekbench نمی طلسم گل میمون 765G نام برای ما توپولوژی شناسه و فرکانس پایه زمینه همه سازگار با خاص که SoC فنی اطلاعات است. بله ما به طور کامل انتظار می رود وان پلاس Z آمده بسته بندی همان پردازنده به عنوان گوگل صفحه 5, LG مخملی و موتورولا لبه در یک قیمت قابل توجهی پایین تر.

Undercutting رقابت

اگر شما می خواهم به بحث در شماره 400 دلار یا بیشتر قیمت شروع شد شایعه چند ماه پیش هر چند که بدیهی است که نمی حک شده در سنگ و در عین حال به ویژه پس از این ادعا Snapdragon 765G تصویب.
نگه داشتن در ذهن ما تقریبا قطعا صحبت کردن در مورد یکی دیگر از گوشی OnePlus حمایت از 5G سرعت به عنوان استاندارد در حالی که بنا به گزارش ها شامل 4000 mAh حداقل 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی و سه گانه رو به عقب دوربین با سیستم 48MP سنسور تصویربرداری به عنوان عکاسی محور.

حتی اگر OnePlus Z به پایان می رسد تا هزینه $500 به بالا که ذهن باد ورق تنظیمات مقصد به عملکرد بی نظیر گزاره ارزش در مقایسه با زمانی که به یک موتورولا لبه در قیمت $599 با متوسط 4 گیگابایت از حافظه خود را تحت هود, یک صفحه 5 از متهم شدن به شروع در کمتر از 700 دلار و یک LG مخملی که ما رو امیدوار است تا قبل از به طور کامل خرد کردن آنها در خشن معادل $735 در کره جنوبی.

تنها چیزی که می تواند توقف OnePlus Z 5G را از تبدیل شدن به یک لحظه جهانی جعبه دفتر آمار خواهد بود عدم رسمی بودن در برخی از بازارهای غربی. اما با یک گل میمون 765G داخل این پسر بد است که بدون شک رهبری برای قاره های قدیمی و ما کاملا می تواند آن را ببینید منتشر شد stateside را به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر