Huawei, Xiaomi و دیگران گروه با هم به فایل انتقال کاربر پسند تر

در حالی که ما حتی نمی توانید با استفاده از بلوتوث برای انتقال فایل ها بین iOS و اندیشه دستگاه چینی تولید کنندگان گوشی های هوشمند آمده اند با هم در یک فایل انتقال داد. هدف آنها این است که به یک AirDrop-یونیورسال فایل انتقال پروتکل است که بسیاری از سازمان های محلی برندهای گوشی های هوشمند پشتیبانی خواهد کرد.بر خلاف برخی از ضد مصرف کننده شیوه های ما دیده می شود از دیگر برندهای چینی غول هدف را cross-device فایل انتقال بدون درز و آسان برای کاربر نهایی. به عنوان XDA گزارش از ویژگی های رفته از طریق سال توسعه و در حال حاضر نورد از برای برخی Xiaomi Vivo و OPPO گوشی های هوشمند است.شرکت OnePlus, Realme سیاه کوسه و Meizu نیز پیوست داد به عنوان مارک های اعلام شده در چین توییتر-مانند رسانه های اجتماعی Weibo. فایل انتقال پروتکل پشتیبانی از چندین فرمت های فایل های با سرعت بالا و متقابل است-نام تجاری وان پلاس می گوید. به طور کلی انتظار می رود که به ارائه عملکرد بسیار بالاتر از استاندارد بلوتوث انتقال فایل و کار بدون داشتن کاربر به دانلود هر گونه برنامه های اضافی.

برخی از گوشی های هوشمند از مارک های فوق ممکن است گرفتن جدید انتقال فایل از ویژگی های از طریق به روز رسانی در حالی که مارک های چینی’ دستگاه های آینده باید در آینده با آن جعبه هر چند معلوم نیست چگونه به زودی ما می توانیم هر یک از آن.

تحت وان پلاس’ پست در مورد همکاری در Weibo, Xiaomi رسمی MIUI حساب همراه با Realme و کوسه سیاه و سفید هستند همه دیده می شود جشن اتحاد خود را با سرگرم کننده پاسخ نمایش روابط خوب بین یک دیگر با وجود آنها اساسا رقیب برندهای گوشی های هوشمند.

در اینجا امید ما دیدن مشابه تلاش های مشترک قطره به بیشتر و بیشتر برندها تمرکز بر بهره گیری مصرف کننده نهایی را تجربه صرف نظر از آنچه در گوشی های هوشمند با نام تجاری آنها را انتخاب کرده اید استفاده کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر