وان پلاس به روز شده برنامه خود را پرتاب به نسخه 4.4 و با وجود تغییرات UI که OnePlus کاربران هستند raving در مورد به خصوص تازه ها منو. به روز رسانی حرکت آیکون های متعلق به برنامه های باز به پایین صفحه از بالا. ق کاربران نیز اشاره کرد (از طریق Android Police) که در حال حاضر وجود دارد یک “برنامه” را فشار دهید و به مدت سه نقطه منو آیکون از بین رفته است. به جای فشار دادن بر روی یک برنامه به ارمغان خواهد آورد تا گزینه استفاده می شود که به توان در منو.
با UI جدید حرکت برخی از عناصر به پایین صفحه OnePlus کاربران دیگر مجبور به انجام دیجیتال ورزشهای سبک بدون وسیله برای رسیدگی به برخی از وظایف در تازه ها منو. در بررسی های اولیه مثبت هستند با وان پلاس کاربران ارسال در ق که جدید و تازه ها منو آسان تر است برای استفاده و رابط کاربر جدید به نظر می رسد خیلی بهتر است. به خاطر داشته باشید که به روز رسانی خواهد شد بر روی تمام وان پلاس گوشی های آندروید در حال اجرا و 10 شما می توانید به روز رسانی در فروشگاه Google Play.
یکی از چیزهایی است که وان پلاس کاربران ناراحت هستند که عدم پشتیبانی از جهت گیری چشم انداز. با 6.7 اینچ صفحه نمایش وان پلاس 7T برخی از کاربران ممکن است ترجیح می دهند به استفاده از این لانچر که در فرمت. برخی از سوال که چرا این را نمی توان ارائه شده; یکی از OnePlus کاربر اشاره می کند که در هنگام تعویض از یک برنامه در چشم انداز این لانچر به طور خلاصه به نظر می رسد در چشم انداز و جهت گیری قبل از بازگشت به پرتره.

با اینحال اگر شما وان پلاس گوشی در حال اجرا آندروید 10, شما فقط ممکن است بخواهید برای به روز رسانی این لانچر در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im