OnePlus آمده است یک راه طولانی از OnePlus One منتشر شد و در مارس 2014. و این شرکت ها ایجاد اواسط محدوده OnePlus Nord در حال حاضر به فروش می رسد سه دور مختلف از قبل از دستور. در قبل از همه گیر بار (مطمئنا شما به یاد داشته باشید خوب قدیمی روز) این شرکت که در ایجاد یک pop-up store به فروش واحد های اضافی قبل از راه اندازی رسمی. پس از باز کردن فیزیکی pop-up store فقط امکان پذیر است راست, در حال حاضر, وان پلاس در حال رفتن به برنامه-B.

وان پلاس نورد می تواند به آمریکا

به عنوان آن را با وان پلاس 8/8 Pro این شرکت است که به ارائه یک “آنلاین پاپ آپ” تجربه نورد. به احتمال زیاد این خواهد شد پس از این گوشی به طور رسمی معرفی شده از طریق آنلاین علیرضا رویداد هفته آینده. ایده این است که تقریبا از نو خلق کردن فیزیکی پاپ آپ فروشگاه و ارائه آن علاقه مند را با دسترسی سریع به وان پلاس, Nord. ما انتظار داریم که یک جعبه ویژه ای ارائه می شود به کسانی که خرید OnePlus نورد از آنلاین پاپ آپ همراه با یک مورد یک کتاب محتوی قطعات کوتاه ادبی و برخی از برچسب.

شایعه مشخصات تماس برای وان پلاس, Nord می شود مجهز به یک تخت 6.44 اینچ مایع صفحه نمایش AMOLED با 90Hz نرخ تجدید. گل میمون 765/G پلت فرم تلفن همراه انتظار می رود به قدرت تلفن همراه با یکپارچه 5G مودم تراشه. وجود دارد دو selfie-snappers در مقابل; یکی در وزن 32MP و از سوی دیگر یک 105 درجه گسترده ای فوق العاده دوربین. در Instagram, یک انیمیشن تیزر ساخته شده توسط تولید کننده صفحه نمایش چهار دوربین در پشت دستگاه در داخل یک ماژول به صورت عمودی قرار داده شده در پشت. “اگر شما نمی مانند دوربین های دیجیتال” وان پلاس می گوید: “ما واقعا خراب کرد.” یک 4115mAh باتری را نگه داشتن چراغ و خواهد بود زوج با یک 30W پیچ و تاب شارژر.

اصلی OnePlus Nord مدل نمی شد انتظار می رود ارائه شده در ایالات متحده اگر چه این شرکت در ابتدا گفت که پس از آن همه گوشی های در این خط خواهد آمد به امریکا است. اما همانطور که ما با قرار دادن نکات تکمیلی به این شرکت سر از استراتژی اروپایی گفت: چیزی جالب است. Tuomas Lampen گفت: tom’s Guide که اروپا و هند خواهد شد یک آزمایش برای دیدن چقدر تقاضا وجود دارد برای نورد. و اگر تقاضا به اندازه کافی برای مدل سطوح نورد می تواند تا پایان راه اندازی در ایالات متحده با توجه به تقاضا برای قبل از دستور است که ما را دیده اند, ما می خواهم بگویم که شانس تلفن آمدن به امریکا نگاه بسیار خوب است.
اگر شما زندگی می کنند در ایالات متحده شما می توانید نورد AR-بر اساس رونمایی کرد. اولین, شما نیاز به مراجعه به App Store یا Google Play Store. مطمئن شوید که به پوشیدن یک ماسک و حفظ اجتماعی فاصله در حالی که خرید. نصب مناسب OnePlus Nord AR برنامه با توجه این که آیا شما با استفاده از یک دستگاه iOS در حال اجرا و یا یک که با آندروید کار می کند. باز کردن برنامه در جولای 21st برای مشاهده این رویداد است.

در ضمن تعداد محدودی از مصرف کنندگان دریافت فیزیکی دعوت به مشاهده رونمایی و اگر یکی از آنها, شما می توانید شروع به تجربه AR قبل از ژوئیه 21 توسط بیرون کشیدن مقوا تلفن داخل دعوت. اسکن کد QR را با استفاده از تلفن خود را بومی برنامه دوربین و یا هر برنامه است که مراقبت از این کار. پس از کد اسکن شده, شما می توانید شمارش معکوس برای رونمایی کرد.

اگر شما با استفاده از این برنامه برای مشاهده رونمایی از Nord, وان پلاس نشان می دهد که شما پیدا کردن یک محل راحت برای مشاهده این جریان و این که دستگاه شما استفاده شده است به طور کامل شارژ می شود. پس شما احتمالا تماشای این رویداد از تولید کننده می گوید که شما باید بررسی کنید تا مطمئن شوید که شما از Wi-Fi فعال است و که شما باید صدا را به بالا یا هدفون خود را تبدیل شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im