OnePlus انتشار ویدیو تبلیغاتی از OnePlus نورد با یک نگاه اجمالی از طراحی آن

آن بوده است صحبت از شهر در طول چند هفته گذشته: OnePlus انتشار مقرون به صرفه تلفن یک بار دیگر! به نام OnePlus Nord, گوشی جدید را علامت گذاری به عنوان “آغاز جدید” به عنوان OnePlus آن قرار می دهد.

نه تنها گوشی جدید هزینه قابل توجهی کمتر از زمان OnePlus flagships در “زیر 500 دلار” اما آن را نیز شروع یک خط جدید از گوشی های کاملا متفاوت پایگاه کاربر در ذهن است.

و آخرین تصویری در وان پلاس, Nord Instagram صفحه تایید دیگری از آن است.

هیچ بحث در مورد سرعت و یا عملکرد و یا تازه کردن نرخ. در واقع وجود دارد هیچ اشاره ای از گوشی های هوشمند در همه. OnePlus نورد به نظر می رسد به تمرکز بیشتر بر روی انسان سمت گوشی های هوشمند تجربه و نه سخت افزار.

ما اما هنوز هم تمرکز بر روی فن آوری های جانبی, بنابراین به طور طبیعی ما به دنبال آن تقسیم ثانیه که در آن شما می توانید ببینید نورد خود را. یا حداقل آنچه ما می توانیم فرض کنیم که OnePlus Nord. در اینجا چیزی است که شما می توانید در یکی از فریم:

آن را بسیار نیست اما ما برای اولین بار در زندگی واقعی نگاه اجمالی از وان پلاس, Nord. این گوشی دارای یک صفحه نمایش مسطح درست مثل ما دیده ایم در نشت و بسیار بلند نسبت ابعاد. همچنین به نظر می رسد می شود بسیار باریک است.

قاب گرفته شده توسط @Slashleaks نشان می دهد پشت دستگاه:

این ماژول دوربین برگ شکی نیست که این یک گوشی OnePlus ما قبل از دیده نمی شود. گوشه موقعیت دوربین دست انداز جدید است و به احتمال زیاد بسیار عمدی. هر OnePlus گل سرسبد از وان پلاس 6 تا به حال یک محور دوربین عقب.

اگر شما به کرات در مورد نورد و شما زندگی می کنند در کشورهای ما باید برخی از اخبار بد. در حال حاضر وجود دارد به نظر می رسد هیچ برنامه ای برای وان پلاس به انتشار این گوشی در ایالات متحده است. هند و انگلیس و بقیه اروپا هستند بازارهای هدف برای این دستگاه در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im