OnePlus نورد به ویژگی های یک دوربین با تکنولوژی معمولا این سایت متعلق به flagships

وان پلاس تا به آرامی بوده و انتشار اطلاعات در مورد آینده آن مقرون به صرفه تلفن OnePlus Nord. دوربین اصلی سیستم را ظاهرا باید چهار سنسور و با توجه به leaker ایشان Agarwal, Optical تثبیت کننده تصویر (OIS) نیز بخشی از بسته است.
این تکنولوژی تنظیم لنز دوربین هنگامی که آن را تشخیص شما نقل مکان کرد برای کاهش تاری حرکت. یک OIS-حمایت دوربین می تواند مفید باشد به خصوص در شرایط نور کم به عنوان ترکیبی از سخت افزار و نرم افزار پردازش تضمین می کند که تصاویر بیرون آمدن روشن و تیز. فیلم با این دوربین نیز بسیار نرم و صاف.

معمولا این تکنولوژی محفوظ است و بالاتر پایان گوشی به دلیل سخت افزار مورد نیاز می افزاید: هزینه راه اندازی و پس از آن بزرگ که قرار است زیر 500 دلار گوشی است آن را بیش از حد.

و در قسمت امروز از وان پلاس, Nord نشت ما همچنین نشان داده شده است جعبه آن را در خواهد آمد.

این گوشی تایید شده است به آمده با Snapdragon 765G تراشه که حداقل تضمین های 5G اتصال. همچنین در سنگ dual selfie camera خواهد شد که قرار دارد در یک سوراخ پانچ و ساده با طراحی یک صفحه تخت. OnePlus تایید نشده مقابل دوربین, مشخصات, اما نشت می گوید ما درمان خواهد شد و به یک 32MP اصلی تیرانداز و یک 8MP زاویه ماژول.
آن را کاملا روشن اگر این گوشی را در واقع با کشتی چهار-راه اندازی دوربین و سه دوربین سیستم به نظر می رسد به همان اندازه احتمال دارد. در هر یک از مشتريان ما به طور بالقوه به دنبال در 64MP 16MP و 2MP سنسور.

نیازی به گفتن نیست هر دو دوربین جلو و دوربین عقب مشخصات نگاه کاملا جامد برای یک midranger و اضافه کردن 5G به مخلوط OnePlus نورد می تواند به اثبات می شود یکی از بهترین گوشی مقرون به صرفه از سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>