OnePlus Nord رسما از آمدن به ایالات متحده… اما ممکن است یک متفاوت

وان پلاس Nord یکی از بهترین میانی گوشی های هوشمند در بازار اما مشتریان مستقر در ایالات متحده ، حداقل این چیزی است که OnePlus رهبری مردم به این باور که آن را اعلام کرد این گوشی در اوایل این ماه.

یک OnePlus Nord گوشی های هوشمند در حال آمدن است به ما

صحبت به تازگی با سیمی پیش از وان پلاس, Nord انتشار OnePlus بنیانگذاران Carl Pei افشا برای نخستین بار قصد دارد به انتشار یک Nord-مارک گوشی های هوشمند در ایالات متحده بعد از این سال.جزئیات بیشتر از ما برنامه ای ارائه نمی شد اما این دستگاه در سوال لزوما بود که وان پلاس, Nord که اعلام شد یک هفته پیش. به جای آن می تواند یک محصول اعلام نشده است که این نام تجاری بیش از حد.

اگر دومی درست ثابت می کند این امر به معنای OnePlus نورد ممکن است در نهایت تبدیل شدن به یک بازی کاملا جدید از گوشی های هوشمند وارد زمین به جای یک دستگاه و یا حتی شاید کاملا جداگانه OnePlus زیر با نام تجاری.

اگر چه وجود دارد هیچ کلمه ای در چه نوع از دستگاه ما مدل می تواند مصرف کنندگان تمایل به خرید گرانتر گوشی های هوشمند به دلیل بی شماری حامل تبلیغات. شاید اعلام نشده نورد می تواند در رقابت با ال جی مخملی در $500-600 بخش و فروختن آیفون آینده 12.

این استراتژی اگر چه حدس و گمان خالص در این مرحله به معنای نسل بعدی وان پلاس 8T ممکن است آن را به ما. به جای وان پلاس می تواند تمرکز بر فروش آینده OnePlus 8T طرفدار و بی نام OnePlus Nord تلفن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de