وان پلاس است که در آن دوباره. ما در حال صحبت کردن در مورد یک دستگاه جدید اما یک نقض امنیتی گزارش شده توسط Android Police. و در حالی که این یک جزئی است که نسبت به حوادث قبلی آن به راحتی قابل پیشگیری است.

بچه ها هرگز تضعیف اهمیت Bcc زمینه

اول یک ایمیل 101. هنگامی که شما در حال نوشتن یک ایمیل وجود دارد و یک میدان به نام Blind carbon copy یا Bcc است که اجازه نمی دهد گیرندگان دیدن یکدیگر را به آدرس های ایمیل. آن است که اغلب مورد استفاده توسط بازاریابان و شرکت ها زمانی که آنها ارسال همان پیام به افراد مختلف.

این هفته OnePlus ارسال یک ایمیل انبوه مورد مطالعه و آن را فراموش کرده و به استفاده از Bcc زمینه است. به عنوان یک نتیجه, آدرس ایمیل از حدود 271 نفر در معرض, با توجه به برآورد. ایمیل ظاهرا فرستاده شده به مشتریان که برای امضا یک رابط کاربر بررسی پس از OxygenOS 10.5.11 به روز رسانی.

وان پلاس است که هیچ غریبه ای به نقض داده

در سطح, این به نظر می رسد مانند یک slip-up بدون هر گونه عواقب جدی است. آن را به نگاه خوب برای این شرکت چینی که رفع یک آسیب پذیری امنیتی که در معرض اطلاعات از ما مشتریان از قبیل نام و شماره تلفن و آدرس ایمیل و آدرس های فیزیکی چند هفته به عقب. سوراخ دیدهبانی ایجاد کردن در سازنده های خارج از گارانتی تعمیر و پیشبرد ارز سیستم صورتحساب و هیچ مدرکی وجود دارد که بهره برداری رسید.

وان پلاس تا کنون نه گفت: هر چیزی در مورد حادثه اخیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de