وان پلاس در حال اجرا است یک دسته از معاملات بسیار جذاب بر روی گوشی و لوازم جانبی

هر چهارشنبه ظاهرا “OnePlus روز” و فقط در مورد این شرکت را فوق العاده خوب-بررسی گوشی آیا معمولا احساس می کنید به اندازه کافی مقرون به صرفه شما هنوز چند ساعت از چپ به دریافت رایگان داغ هدیه خود را با “مورد علاقه وان پلاس تلفن.”

تقریبا هر دستگاه تلفن همراه در حال حاضر به فروش می رسد توسط بلند پروازانه شرکت همراه با freebie همراه امروز تنها با شروع با top-of-the-line وان پلاس 8 Pro 5G. برای برخی از دلیل شما نیاز به انتخاب عقیق سیاه ورژن 6.78-اینچ نیروگاه به نمره افتخاری جفت از گلوله های بی سیم Z earbuds.
اگر شما لازم نیست که 900 دلار صرف یک گوشی جدید (و برخی از gratis بلوتوث گوشی), این $699 وان پلاس 8 5G در واقع همراه با نه یکی بلکه دو لوازم جانبی رایگان برای مدت زمان محدود. ما در حال صحبت کردن در مورد یک جفت از نوع-C گلوله, گوشی, است که به طور معمول در دسترس خود را برای $24.95 و چشم نواز آندره Limited Edition محافظ.
در نگاه اول این معامله باعث می شود آن را سخت به توصیه خرید یک وان پلاس 7T Pro 5G مک لارن نسخه در 899 $با یک جفت از گلوله های بی سیم Z شامل بدون هیچ هزینه اضافی اما همانطور که متوجه شده توسط مردمی در بیش از نوشته های 6.67-اینچ دستگاه را می توان مشخص شده به کمی معقول تر $749 قیمت با وارد کردن کد کوپن “مک لارن” در طول پرداخت.
حتی بهتر و پر زرق و برق Snapdragon 855 علاوه جانور می تواند همراه با یک T-موبایل-اختصاصی وان پلاس 7T برای تنها $249.50 بیشتر اگر شما نیاز به دو گوشی جدید برای برخی از دلیل. توسط خود 7T که فقط اتفاق می افتد به بسته بندی یک پیکسل 855+ SoC به عنوان خوبی است فروش 499 دلار به جای آن 599 دلار قیمت با گلوله های بی سیم Z نیز گنجانده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>