OnePlus قطره آن اولین تیزر رسمی برای شرکت rookie AirPods-رقابت تلاش

وان پلاس است که با داشتن چالش سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با تولید این شرکت در آخرین پرچمدار گوشی به شدت تحت تاثیر زنجیره تامین مسائل که به نظر می رسد که آسیب بزرگتر از گوشی های هوشمند فروشندگان کوچکتر حد و اواسط محدوده Nord گزارش با تاخیر به همین دلیل است.

در عین حال یکی دیگر از محصول در ابتدا انتظار می رود از کنار وان پلاس 8 و 8 Pro 5G در نهایت می تواند دیدن نور روز در جولای 21, بر اساس های اخیر شایعات و تازه تیزر ارسال شده در توییتر در اوایل امروز. اگر چه این شرکت است که نگه داشتن چیزهای مبهم و به عنوان وصف ناپذیر که ممکن است صرفا درخواست پیروان آن برای حدس در مورد آنچه ممکن است “در خط بعدی” در آن خانواده مقرون به صرفه, گوشی, شما لازم نیست به یک روانی به پیش بینی آنچه در آینده و هنگامی که.
البته که می تواند این شرکت قصد به عنوان OnePlus غلاف تقریبا تضمین شده است به طور قابل ملاحظه ای تضعیف و حتی مقرون به صرفه ترین AirPods مدل. متاسفانه این مطلب را در چیزهایی مانند سر و صدا لغو فعال تکنولوژی عمر باتری و ویژگی های دیگر که ممکن است یا ممکن است کمک به این پسر بد خود را نگه دارید خود را در مقابل جهان بهترین فروش واقعی بی سیم از earbuds.
دانستن چگونه وان پلاس در عمل معمولا در پیش بینی های محصول جدید و اطلاعیه های ما به طور کامل انتظار می رود تعدادی از ویژگی های واقعی و نقطه فروش کلیدی را نشان داد در چند روز آینده. تا آن زمان ما در حال خوشحالم که حداقل ببینید این شرکت (غیر مستقیم) اذعان به وجود و ورود قریب الوقوع یک جفت تازه از گوشی های زیر را در footsteps محترم اما تا حدودی خسته کننده گلوله های بی سیم Z.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de