OnePlus گلوله های بی سیم Z گوشی ها ارزان امروز تنها

این OnePlus گلوله های بی سیم Z قطعا در میان ارزان ترین گوشی در بازار به عنوان شما می توانید یک جفت فقط برای $50 / €50. اگر چه OnePlus’ top-tier گوشی های هوشمند دیگر “گل سرسبد قاتلان” است که یک بار قبل از بسیاری از لوازم جانبی این شرکت راه اندازی هر سال باقی می ماند بسیار ارزان در مقایسه با رقابت.اگر شما به دنبال یک جفت از ارزان و در عین حال مناسب و معقول, گوشی وان پلاس گلوله های بی سیم Z می تواند یک انتخاب عالی با توجه به آنها در حال حاضر در فروش در وان پلاس’ فروشگاه رسمی. برای یک روز تنها OnePlus گلوله های بی سیم Z می تواند خریداری شده برای تنها $30 بنابراین شما صرفه جویی در $20.

نگه داشتن در ذهن که این معامله این است که تنها در دسترس در ایالات متحده و کانادا, اما شما احتمالا باید به عجله بسر می رسانید پس وان پلاس ممکن است اجرا از سهام قبل از پایان روز.

وان پلاس گلوله های بی سیم Z وعده به ارائه تا 20 ساعت عمر باتری اما 10 دقیقه شارژ می تواند به شما 10 ساعت موسیقی و فیلم. آنها IP55 امتیاز, که بدان معنی است که آنها عرق و آب-مقاوم در برابر.

نیز وجود دارد شانس است که شما می توانید از دست دادن آنها را پس از آنها متصل به هم با یک طناب سیمی یقه. این احتمالا یک انتخاب خوب برای کسانی که می خواهند به 100% “بی سیم” اما این یکی از راه حل های تولید کنندگان را در بر داشت به منظور جلوگیری از مشتریان از دست دادن آنها را در حالی که بر روی بروید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>