OnePlus جوانه قیمت را تحت $100

OnePlus جوانه, این شرکت برای اولین بار واقعا گوشی بی سیم در حال راه اندازی در تاریخ 21 ژوئیه در کنار OnePlus Nord. بنیانگذار شرکت Carl Pei در حال حاضر دیده می شود پوشیدن آنها را در رنگ آبی و یک زن و شوهر از ویژگی های نیز تایید شده است. این تولید کننده چینی در حال حاضر در اشاره به وان پلاس جوانه قیمت و صدای آنها کاملا مانند یک سرقت.
هر تیزر OnePlus جوانه هزینه کمتر از $100. حدس ما این است که آنها خواهد شد در قیمت $99.99 و این امر آنها را مقرون به صرفه تر از اپل AirPods و سامسونگ Galaxy جوانه Plus.

OnePlus جوانه ارائه خواهد شد ستارگان عمر باتری

وان پلاس جوانه ظاهرا از ویژگی های یک نیمه در گوش که بدان معنی است که آنها احتمالا پیشنهاد فعال لغو سر و صدا. آنها ممکن است در تماس با سر و صدا لغو هر چند که اجازه می دهد فرد در سمت دیگر گوشی برای شنیدن شما به وضوح.

وان پلاس جوانه های تایید شده برای ارائه همراه پخش مدت زمان 30 ساعت و 7 ساعت پخش مداوم. وان پلاس تصمیم گرفته است در برابر از جمله پشتیبانی از شارژ بی سیم را به نگه داشتن هزینه های پایین اما آنها خواهد شد سازگار با اختصاصی تار فناوری شارژ و به عنوان نتیجه رونق آنها را فقط برای ده دقیقه کافی خواهد بود برای 10 ساعت استفاده کنید. شما قادر خواهید بود به استفاده از هر گونه استفاده از شارژر بیشتر از 10W به اتهام جوانه.
وان پلاس نیز وعده داده شده “کیفیت صدای عالی” اما ما باید صبر کنید و ببینید که چگونه از earbuds کرایه در این راستا است. این شرکت همچنین ادعا می کند آنها ارائه خواهد شد اتصال بدون درز اما آنچه ما بیشتر علاقه مند به پیدا کردن اگر آنها ارائه خواهد شد مستقل اتصال و همچنین بر خلاف سطح جوانه که تکیه بر یک نزدیک به منسوخ جفت شدن با روش.

اما پس از آن دوباره اگر OnePlus جوانه خواهد واقعا برای $99.99 چند سازش اجتناب ناپذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de