OnePlus 8T به احتمال زیاد پشتیبانی دیوانه سریع شارژ

آن بوده است مدت ها پس از انتشار وان پلاس سری 8 و اگر در گذشته هر گونه نشانه این شرکت در پرچمدار بعدی گوشی که به احتمال زیاد خواهد شد به نام OnePlus 8T نمی شود در اینجا تا اکتبر. به سختی هر چیزی است که شناخته شده در مورد این گوشی جز این که ما نمی خواهد شاهد مک لارن نسخه. ماه گذشته فروشنده ثبت نام جدید 65W شارژر با آلمان خدمات صدور گواهینامه TÜV Rheinland, بالا بردن گمانه زنی که OnePlus 8T بیش از دو سیمی شارژ وات وان پلاس 8 Pro. و در حال حاضر آندروید, 11 beta برای وان پلاس 8 duo نکات نسبت به همان.

65W فوق العاده پیچ و تاب شارژ را احتمالا اولین با وان پلاس 8T

XDA توسعه دهندگان در سراسر یک شرکت-حذف توییت توسط کاربر Lavin Amarnani که نشان می دهد که 65W فوق العاده پیچ و تاب شارژ در حال آمدن است به OnePlus 8T. قطعه کد در زمان قبل از نصب حالت مهندسی نرم افزار ذکر “فوق العاده قرار دادن شارژر” و “65W شارژ سریع.” “بسته بندی” بخشی است که به احتمال زیاد تایپی و مهم کمی در اینجا 65W به هر حال. وان پلاس 8 Pro ارائه می دهد 30W بی سیم و سیمی شارژ. 30W سیمی شارژ تکنولوژی معرفی شد با وان پلاس 6T مک لارن نسخه تا شاید آن زمان برای به روز رسانی.
آیا کاربران واقعا نیاز به چنین ستاره فیلم سریع شارژ یکی دیگر از سوال است. وان پلاس 8 Pro را می توان پر به بیش از 50 درصد از ظرفیت خود را در کمتر از 30 دقیقه. OPPO است که متعلق به همان شرکت مادر به عنوان وان پلاس در حال حاضر معرفی 65W سریع سیمی شارژ و 40W, شارژ بی سیم و این گزارش اذعان کرد که چنین سرعت های بالا هستند خوب نیست برای طول عمر باتری.

Stablemate Realme نیز آورده فناوری به بازار و OnePlus حل خواهد شد به احتمال زیاد بر اساس آن است. آن می ایستد به همین دلیل است که بسیار شبیه به Realme X50 طرفدار وان پلاس 8T خواهد شد که دو سلول باتری.

جدید وان پلاس 8 رنگ در راه

به غیر از پیدا کردن شواهد در مورد 65W سریع شارژ برای وان پلاس 8T XDA توسعه دهندگان نیز در سراسر رشته های است که نشان می دهد جدید وان پلاس 8 نوع رنگ است که در خط لوله. آخرین OxygenOS اشاره به رنگ “آبی یخ” در علاوه بر این به چهار رنگ OnePlus 8 محدوده در حال حاضر در دسترس در.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>