OnePlus 8T مک لارن نسخه احتمالا نمی تواند اتفاق می افتد

به نظر می رسد مانند وان پلاس و مک لارن را نمی خواهد کار با هم در این سال را به یک نسخه ویژه تلفن.

مک لارن مدل ها دارای همان ویژگی های اصلی به عنوان دستگاه های استاندارد. آنچه باعث می شود آنها را به ایستادگی کردن است خود را عقب طراحی که ویژگی های مک لارن, امضا, رنگ, پاپایا, نارنجی, و همچنین به عنوان مواد است که این شرکت با استفاده از در اتومبیل های خود را. دیگر از آن, این نسخه نیز بیشتر از RAM و کمی بهینه سازی نرم افزار.

در اوایل سال جاری نمونه اولیه یک دستگاه به نام OnePlus مفهوم یکی بود نیز رونمایی شد. آن را به یک ناپدید دوربین است که با استفاده از ویژگی های موجود در مک لارن sunroofs.

که در مورد آن برای تاریخ این دو شرکت.

وان پلاس و مک لارن ممکن است برگرداند همکاری خود را در سال آینده

این سخت است برای گفتن که چرا مشارکت به پایان رسید. این می تواند باشد که در حال حاضر که OnePlus تاسیس شده است نام آن را لازم نیست نسخه های خاص برای خواستگاری طرفداران. یا دلیل ممکن است چیزی برای انجام با این قیمت.

مک لارن نسخه های گران تر از نسخه استاندارد و با توجه به این که وان پلاس 8 در حال حاضر شرکت در گران قیمت ترین گوشی این نسخه ویژه را فراتر از $1,000 خوانده شده را علامت. شرکت OnePlus آغاز شده به عنوان یک نام تجاری مقرون به صرفه و آن آخرین گل سرسبد در حال حاضر ابرو مطرح شده. آن را احتمالا نمی خواهند به سرنوشت دچار وسوسه کردن, با انتشار یک, گران نسخه ویژه گوشی به خصوص در زمانی که حداقل یکی از عمده اقتصاد در حال حاضر رفته به رکود اقتصادی به دلیل coronavirus.

از سوی دیگر افرادی که به خرید نسخه ویژه گوشی های معمولا نمی مراقبت در مورد قیمت. بنابراین در پایان ما می توانیم حدس و گمان همه ما می خواهیم اما ما نمی دانم دلیل واقعی تا زمانی که هر کدام از این دو شرکت نشت لوبیا. و که می داند که آنها ممکن است تا تیم دوباره در سال آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im