وان پلاس 8 Pro X-ray vision’ است که رفتن به زودی

  • وان پلاس اعلام کرد که در آینده به روز رسانی نرم افزار را حذف X-ray vision color filter گزینه OnePlus 8 Pro.
  • از ویژگی های ویروسی رفت آنلاین پس از چند OnePlus 8 Pro صاحبان یافت که این فیلتر می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای دیدن از طریق, نازک پلاستیک و لباس.
  • وان پلاس گفت که آن ها به دنبال کاهش نگرانی های حریم خصوصی توسط به طور موقت غیرفعال کردن این ویژگی.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

وان پلاس 8 Pro دیوانه دوربین مخفی از ویژگی های ویروسی رفت چند روز پیش زمانی که کاربران مختلف کشف شده است که شما می توانید با استفاده از یک فیلتر رنگ برای دیدن از طریق برخی از مواد از جمله پلاستیک و پارچه. چند OnePlus 8 Pro کاربران سعی کردم ترفند ارسال نتایج در رسانه های اجتماعی. این X-ray vision حالت منحصر به فرد است به جدید وان پلاس گوشی و به نظر می رسد بی ضرر حیله. شما در واقع نمی توانید ببینید از طریق هر چیزی که اهمیت دارد. اما از آن آسان است به درک که چرا این ویژگی می تواند ناراحت کننده به برخی از افراد و گوشی های هوشمند چینی ساز است و مصرف با احتیاط در رویکرد به مشکل غیر منتظره. رنگ فیلتر حذف خواهد شد از طریق به روز رسانی نرم افزار.

OnePlus در زمان به Weibo به عذر خواهی برای “ایجاد نگرانی های حریم خصوصی و ایجاد مشکلات برای کاربران وان پلاس و دیگر شهروندان.”

وان پلاس توضیح می دهد که در همان پست های رسانه های اجتماعی است که این تصمیم به طور موقت حذف این ویژگی از طریق یک نرم افزار در آینده ارتقا که باید وارد هفته آینده. این بدان معناست که رنگ فیلتر باید بازگشت در برخی از نقطه در آینده در یک تنوع است که نمی خواهد اجازه می دهد تا دوربین را به دیدن از طریق هر گونه مواد. این نامه عذرخواهی نمی کند, می گویند زمانی که این اتفاق خواهد افتاد.

OnePlus به نظر می رسد نشان می دهد ممکن است جعلی عکس گردش در طبیعت است که نشان می دهد یک تصویر نادرست از این فیلتر قابلیت و گفت که آن را مناسب اقدامات قانونی علیه آنها. به عنوان ما در حال حاضر توضیح داد که این دوربین می تواند جذب نور مادون قرمز و به همین دلیل می توان آن را “دیدن” از طریق برخی از پلاستیک و برخی از مواد نساجی. پلاستیک به نازک برای دوربین ترفند را به کار, و رنگ فیلتر نمی خواهد به شما اجازه دیدن از طریق, لباس, مانند شما انتظار می رود. اما ما دیده ایم نمونه هایی از نور مادون قرمز قادر به “دیدن از طریق” سیاه و سفید تی شرت و مانند تصویر زیر.

وان پلاس 8 Pro X-Ray’ رنگ فیلتر دوربین ترفند در عمل بر روی لباس.

این در مورد همه آن را می توانید انجام دهید, با توجه به دموی مختلف از افرادی که تلاش کرده اند رنگ فیلتر شد ویروسی. این ویژگی هیچ استفاده عملی در وحشی به جز نشان دادن آن به دوستان. اما از آن آسان است برای دیدن چگونه یکی می تواند سوء استفاده از X-ray vision قابلیت های آن را به نگاه مانند تلفن می توانید از طریق اشیاء مختلف. شما می خواهم نیاز به برخی از دانش در جلوه های ویژه, اما شما می توانید وان پلاس 8 Pro مانند یک دستگاه است که می توانید از طریق درب یا دیوار ، و این دقیقا به نوع مسئله حفظ حریم خصوصی است که وان پلاس است که احتمالا به دنبال جلوگیری از.


کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>