وان پلاس 8 Pro vs iPhone 11 Pro مقایسه دوربین. آن است که حتی یک بازی ؟

وان پلاس 8 Pro بسیار بلند پروازانه دستگاه — نه تنها آن است که این شرکت برای اولین بار شاخص به هزینه واقعی گل سرسبد پول, اما آن را نیز مجموعه ای برای بهبود عملکرد دوربین را به یک نقطه که در آن می توانید مبارزه با پسران بزرگ در بازار است.

و در اینجا ما می توانید ببینید که آن را قطعا می تواند تجارت با آی فون 11 Pro است که به هیچ وجه شاهکار کوچک است. وقتی که می آید به عکس, وان پلاس 8 Pro ارائه می شود تقریبا همان کیفیت تصویر گاهی اوقات کمی بهتر گاهی اوقات که همیشه تا کمی بدتر از آن. و وقتی که خورشید پایین می رود وان پلاس 8 Pro ضربات ما دور حتی با آن Nightscape حالت خاموش است.

آی فون 11 Pro هنوز یک مزیت است که آن را به تصویری با جزئیات بهتر تعریف کنتراست و رنگ.

در اینجا نمونه:

صحنه 1: روباه قهوه ای سریع است که جاده مسدود شده

به عنوان به زودی به عنوان ما در این مقایسه ما را ببینید ما مشکل انتخاب یک برنده است. هر دو عکس نگاه فوق العاده و خیلی مشابه است. وجود دارد بسیار کمی زرد در وان پلاس 8 Pro photo اما هیچ چیز واقعا اخم بیش از. هنگامی که ما زوم در ما همچنین می توانید گرفتن جزئیات واضح بر روی آی فون 11 Pro photo. اما به طور کلی هر دو گوشی هم فوق العاده دقیق و رنگ و جزئیات خوب و شگفت انگیز HDR عملکرد.برنده: آیفون 11 Pro

صحنه 2: عید پاک است, بیش از حزب,

وان پلاس 8 Pro آمد تا با بیشتر رنگارنگ شات اینجا. آن را پر جنب و جوش تر تصویر بدون رفتن به عوالم غیر طبیعی. هر دو تصاویر تیز و دقیق.

برنده: وان پلاس 8 Pro

صحنه 3: نقاشی های دیواری دیوار

در حالی که ما باید یک عملکرد فوق العاده از هر دو طرف دوباره آیفون تصویر در اینجا به نظر می رسد کمی دقیق تر و بالا میآید با کنتراست بهتر. وان پلاس 8 Pro از نوع رفت و تعادل با فیروزه ای رنگ در نزدیک ترین نقشه کشی اما در غیر این صورت آن را بسیار جامد عکس.

برنده: آیفون 11 Pro

صحنه 4: A matter of time

هر دو تصاویر را در اینجا جوانب مثبت و منفی. من قطعا مانند رنگ آسمان در وان پلاس 8 Pro photo بیشتر. خورشید روشن آجر نگاه بیشتر تعریف شده بر روی آی فون شات اما آجر در سایه نگاه دقیق تر در OnePlus تصویر. دوباره ضربه به ضربه.

این یک رسم در آن صحنه بنابراین ما باید برای رفتن به حذف:

افزایش آن — اجازه دهید گسترده ای!

من به روشن فوق العاده-زاویه دید لنز که در همان صحنه برای دیدن اگر هر دو گوشی های خود را حفظ کالیبراسیون رنگ. آی فون 11 Pro به ما همان رنگ با آن لنز ثانویه در حالی که وان پلاس 8 Pro ultra-wide shot آمد سردتر از یکی از اصلی.

برنده: آیفون 11 Pro

صحنه 5: موزه صلح آمیز

آه که یکی از سخت. صورتی-ish گلبرگ در سمت راست نگاه کنید کمی بیشتر پر جنب و جوش و کمی واضح تر در وان پلاس 8 Pro شات. این برگ از درخت در سمت چپ رفت و کمی روی غیر طبیعی سبز جانبی. هنوز OnePlus 8 Pro آمد تا با شفافیت بیشتر و کمی بیشتر چشمگیر تصویر چه چیزی خیلی کسل کننده صحنه در غیر این صورت. بنابراین من مجبور به این یکی به وان پلاس!

برنده: وان پلاس 8 Pro

صحنه 6: گل X marks the spot

یکی دیگر از مبارزه سخت. وان پلاس آمد تا با یک کمی زرد-ish بازیگران دوباره اینجا و آی فون 11 Pro به ما کمی بیشتر رئالیسم و هشیاری — ابرها در پشت ساختمان در سمت چپ به وضوح قابل مشاهده و درخت در سمت راست به نظر می رسد خیلی بهتر بر روی آی فون شات.

برنده: آیفون 11 Pro

صحنه 7: منتظر زوم بر روی آن است!

وان پلاس 8 Pro قادر است 30x زوم در حالی که آی فون 11 نرم افزار تنها می رود تا 10x برای عکس. من در مقایسه با 10x عملکرد در هر دو. وان پلاس 8 Pro photo آمد واضح تر و بیشتر خشنود به چشم برای اطمینان حاصل کنید.

برنده: وان پلاس 8 Pro

صحنه 8: چه بسیار خنده دار است ؟

وان پلاس 8 Pro دارای 3x لنز تله در حالی که آی فون 11 Pro تنها 2x زوم اپتیکال. پس من مجموعه ای از هر دو گوشی در 3x — این به این معنی است که آی فون در حال انجام دیجیتال محصول در بالای آن 2x اپتیک.

هنوز عکس آیفون در اینجا آمد قاطعانه بهتر و واضح تر با جزئیات (اگر چه تبدیل شدن به دندانه دار در نقاط) بهتر است کنتراست و رنگ بهتر.

برنده: آیفون 11 Pro

صحنه 9: بناهای تاریخی در پارک

این صحنه آمد و متفاوت با هر گوشی اما آن را واقعا آسان برای تشخیص آن یکی “بهتر” است. وان پلاس 8 Pro shot است که قطعا گرمتر و بیشتر زرد-ish اما آی فون 11 Pro تصویر بیرون آمد شاید فقط کمی سردتر از آن مورد نیاز خواهد بود ؟ من خواستار آن قرعه کشی.

برنده قرعه کشی: قرعه کشی

صحنه 10: آنچه که چیزی ؟

وان پلاس 8 Pro قطعا انجام یک کار بهتر در کشیدن جزئیات از سایه بخشی از مجسمه در اینجا. درختان در سمت چپ و راست نگاه کمی بهتر بر روی آی فون 11 Pro تصویر اما از آنجا که ما موضوع بهتر است-به تصویر کشیده شده در این OnePlus تصویر من به این یکی به 8 Pro

برنده: وان پلاس 8 Pro

صحنه 11: اهسته ناپدید شونده پرتره

هر دو گوشی انجام یک کار فوق العاده از جدا کردن پوست از گل ها و درختان در پس زمینه. OnePlus رفت و با کمی کنتراست بیشتر در حالی که آی فون نگه داشته و همه چیز روشن است اما نمی سوزاند هر گونه برجسته. من قصد دارم به تماس یکی دیگر از قرعه کشی.

برنده قرعه کشی: قرعه کشی

صحنه 12: من نه در گرفتن خال کوبی انجام می شود

دوباره حالت عمودی! وان پلاس 8 Pro رفت و تمام دراماتیک با سیاه پوستان عمیق تر در حالی که آی فون نگه داشته و همه چیز روشن تر است. هیچ یک از گوشی های فریب شدند امین از تی شرت سیاه و سفید با سیاه و سفید, فلز, رامشگران در پس زمینه. وان پلاس 8 Pro آیا فقط کمی بدتر در جدا خاکستری فلزی قطب از آن مربوطه پس زمینه. آی فون 11 Pro موفق به تصرف بسیاری جزئیات بیشتر در چهره خاکستری و موهای ریش من به وضوح قابل مشاهده هستند در حالی که آنها تقریبا از بین رفته اند در وان پلاس 8 Pro.

دو چیز — اول ممنون که OnePlus! اما دوم — من می خواهم به به به این یکی به آی فون تنها با یک… مو!

برنده: آیفون 11 Pro

صحنه های 13 و 14: selfie زمان

من به اطراف چرخید اینجا به دو عکس با خورشید در پشت گوشی و سپس به سمت. هر دو گوشی کار بزرگی انجام داد اما وان پلاس 8 Pro selfies هستند قاطعانه روشن تر و واضح تر و دقیق تر.

برنده: وان پلاس 8 Pro (2 امتیاز)

صحنه 15: تمام شب و هیچ بازی

شب حالت نگه داشته بود بر روی هر دو گوشی بر روی هدف در اینجا (آی فون حالت شب در ضربات به طور خودکار در غیر این صورت). در اینجا ما می توانید ببینید که وان پلاس 8 Pro می توانید انجام یک کار بهتر حتی اگر شما آن را مجموعه ای برای نوردهی طولانی مدت.

برنده: وان پلاس 8 Pro

صحنه 16: می خواهم برای سوار شدن?

دوباره با حالت شب خاموش وان پلاس می آید تا با روشن تر و واضح تر و پر جنب و جوش تر تصویر.

برنده: وان پلاس 8 Pro

صحنه 17: باز کردن لطفا من می خواهم یک کیک پنیر

هنوز هم ما می توانید ببینید که آی فون 11 Pro قطعا می توانید خوب در زیر نور مصنوعی. در این صحنه, آیفون معرفی شده کمتر فرسودگی شغلی در اطراف منابع نور و جزئیات بهتر در دیوار و کسانی که شیرین کوکی ها.

برنده: آیفون 11 Pro

صحنه 18: که بسیاری از چراغ

دوباره با شب حالت خاموش در هر دو گوشی وان پلاس 8 نرم افزار مدیریت برای ما بسیار متعادل با مقدار زیادی از جزئیات قابل مشاهده در سایه در حالی که آی فون آمد تا با یک تصویر تیره تر در سراسر.

برنده: وان پلاس 8 Pro

صحنه 19: من در حال حاضر در صفحه اصلی

وان پلاس 8 Pro را به تصاویر روشن و تا کنون نه همه آفتاب و رنگین کمان. آنها خیلی صحبت از سرعت شاتر آهسته و این می تواند یک مشکل در هنگام عکسبرداری از اشیاء در حال حرکت. این اهسته ناپدید شونده در اینجا نیست دقیقا ماندن و هنوز هم شما می توانید ببینید که آی فون 11 Pro موفق به گرفتن یک عکس بهتر در حالی که وان پلاس 8 Pro معرفی برخی از blurriness (هر دو عکس گرفته شد در همان لحظه).

برنده: آیفون 11 Pro

دستکش های شب حالت هستند!

صحنه 20: هنوز هیچ یک ؟

بازبینی زمین بازی با Nightscape و شب حالت ما یک چالش واقعی در دست ما است. هر دو عکس نگاه فوق العاده به خوبی روشن و رنگارنگ است. اما زوم کردن در نشان می دهد جزئیات واضح از وان پلاس 8 Pro photo. به طوری…

برنده: وان پلاس 8 Pro

صحنه 21: اسب واقعا خواب ایستاده

شب حالت های در, وان پلاس 8 Pro در اینجا فریب بود به لایه بندی خارق العاده blu-ish بازیگران عکس و پویایی آن هستند فقط یک مقدار کم duller. آی فون 11 Pro photo میآید بیشتر با بیشتر درام, بهتر است به دنبال برجسته و کمی دقیق تر رنگ.

برنده: آیفون 11 Pro

صحنه 22: تمام چراغ

هر دو عکس نگاه روشن و رنگارنگ است. اما وان پلاس 8 Pro قطعا با جزئیات واضح همه در اطراف. به خصوص وقتی که می آید به LED signs — آنها نگاه تار بر روی آی فون هستند اما به خوبی نشان داده شده توسط OnePlus.

برنده: وان پلاس 8 Pro

صحنه 23: کات! رفتن گسترده ای!

رفتن به فوق العاده گسترده ای با هر دو گوشی هیچ حالت شب ما می توانید ببینید که وان پلاس’ دیگر زمان قرار گرفتن در معرض به ما می دهد و بهتر قابل مشاهده تصویر دوباره اینجا.

برنده: وان پلاس 8 Pro

صحنه 24: پرتره در شب

خوب اهسته ناپدید شونده است که واقعا قابل مشاهده در هر دو عکس. هنوز آن را به صورت یک تصویر سرد ، ما برخی از جزئیات واضح تر بر روی آی فون جانبی در اینجا. همچنین OnePlus 8 Pro واقعا تلاش در فعال کردن اثر بوکه در اینجا پس از آن بود که با داشتن یک زمان سخت به تشخیص این موضوع است. به طوری…

برنده: آیفون 11 Pro

صحنه 25: من هستم و تاریکی

گرفتن selfie در چه بود نزدیک به زمین-سیاه و تاریکی وان پلاس 8 Pro موفق به بیرون آمدن با یک تصویر روشن تر حتی اگر پوست فوق العاده مسطح و با تمام کاهش سر و صدا. آی فون 11 Pro تصمیم به ایجاد این قربانی. هنوز هم در پس زمینه نیز به نظر می رسد واضح تر و روشن تر در وان پلاس شات.

برنده: وان پلاس 8 Pro

صحنه 26: پیاده روی در شب

در حال حاضر که ما باید برخی از چراغ های خیابان در نتایج کمی متفاوت است. وان پلاس 8 Pro, دوباره, رفت و با سر و صدای اضافی-کاهش ساخت من مانند یک بیگانه ترکیبی با لاستیک پوست. آی فون 11 Pro عکس noisier بله اما حداقل دقیق تر.

برنده: آیفون 11 Pro

آزمون تصویری

وقتی که می آید به آی فون 11 Pro است که هنوز هم یک برنده روشن. به عنوان شما می توانید در نمونه زیر سبز به نظر می رسد بسیار طبیعی تر بر روی آی فون, فیلم, در حالی که آن را کمی نئون-مانند در وان پلاس 8 Pro. تثبیت کننده بر روی آی فون نیز فوق العاده به عنوان فیلم به نظر می رسد اذوقه و نوشابه صاف است. وان پلاس 8 Pro, از سوی دیگر, می توانید کمی وحشت زده و عصبی که منحرف و یا حتی باعث می شود برای ناخوشایند تجربه مشاهده زمانی که بسیاری از جنبش.

این فوق العاده زاویه دوربین همچنین می تواند برای چشم انداز حماسه عکس و یا عکس های عمل. دوباره تثبیت نقش بزرگی در اینجا با آی فون که کمی روان تر و لذت بخش تر به نظر.

وان پلاس میکروفن قطعا. آنها به ما با صدای بلند و واضح صوتی با یک تکه خوبی از باس در آن وجود دارد. در مقابل آیفون میکروفن بزرگتر اواسط فرکانس اوج به ما این کمی قلع-می-مانند صدا.

از نظر فوکوس اتوماتیک و خودکار قرار گرفتن در معرض هر دو انجام فوق العاده نگه داشتن تنظیمات خود را سریع و در عین حال صاف به طوری که آنها نمی تبدیل شدن به یک حواس پرتی.

وقتی که می آید به زوم به صورت تصویری, آیفون کلاه در 6x در حالی که وان پلاس 8 Pro اجازه می دهد تا برای 10x. این است تمام دیجیتال بنابراین وجود ندارد تفاوت زیادی در کیفیت. در واقع وان پلاس’ 10x زوم بسیار واضح محصول بنابراین شما احتمالا نمی خواهد با استفاده از آن بسیار است. هر دو گوشی نیز افزایش بهره به عنوان شما تمرکز بر روی یک شی برای رسیدن به این “صدا زوم” اثر. ، نتایج متفاوت است.

در عکاسی از دوربین جلو آیفون 11 Pro موفق به ضبط جزئیات بیشتر و نگه داشتن آن کنتراست بالا بدون سوزاندن به عنوان بسیاری از نکات برجسته به عنوان OnePlus 8 Pro می کند.

در شب فیلم می توانید فازی با هر دو گوشی به عنوان طبیعی است. وان پلاس 8 Pro به ما یک کمی واضح تر اما آن کاهش سر و صدا گاهی اوقات می رود بیش از این بالا فقط سعی کنید به دنبال آجر از پیاده رو در حالی که ما حرکت در اطراف. آن را نیز بیشتر مستعد ابتلا به سوزش برجسته.

اجازه دهید آن را مانند این: 3 امتیاز برای آیفون برای بیشتر سازگار فیلم در همه آزمون ها 1 نقطه برای وان پلاس به دلیل میکروفون و تیزی آن در زمان شب.

نمره نهایی:

  • وان پلاس 8 Pro – 14
  • آی فون 11 Pro – 14

بله همانطور که گفتم — وان پلاس 8 Pro قطعا می توانید نگه دارید خود را دارد. در حالی که آن را در آن پشت پا در طول روز آن را قطعا می تواند به دفع کردن برای خود را هنگامی که خورشید پایین می رود. آیفون هنوز هم بی چون و چرای شاه وقتی که می آید به فیلم, اما آن را تا به بسیاری از رقبا در تنفس پایین گردن خود. پس نیازی به گفتن نیست, آیفون دارای 12 کار خود را قطع برای خود!

یک دوربین نیست تلفن را. آن است که یک بخشی از یک کل بخش مهمی ندارد وجود دارد. اما هی خبر خوب — وان پلاس 8 Pro نیز اتفاق می افتد به یک نمایش فروزان عملکرد سریع و فوقالعاده سریع شارژ. بد نیست سوگند ملایمی?

اتمام بررسی کامل ما را از وان پلاس 8 Pro در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im