به تازگی OnePlus تحت فشار قرار دادند یک به روز رسانی به رفع وان پلاس 8 Pro مسائل با حساسیت به لمس و صفحه نمایش سبز-طنتنج.در حال حاضر پس از گزارش های متعدد در وان پلاس مرجع تخصصی از وان پلاس 8 Pro کاربران با داشتن مسائل با ورایزون شبکه, وان پلاس منتشر کرده است در بیانیه ای گفت این گوشی های هوشمند در حال حاضر سازگار با Verizon, مگر آن Verizon-مارک نسخه. علاوه بر این, وان پلاس می گوید که ممکن است حل مسئله برای دیگر نسخه های 8 و 8 Pro مدتی قبل از ماه ژوئن است.

در وان پلاس مرجع تخصصی بسیاری از کاربران گزارش کرده اند که گوشی وان پلاس 8 Pro به نظر نمی رسد که به طور کامل سازگار با شبکه ورایزون است با تماس و یا پیام های متنی کار نمی کند برای بسیاری از, در حالی که داده های تلفن همراه و پیام های متنی (اس ام اس) کار برای برخی از.

در ابتدا OnePlus در پاسخ به شکایات با ایجاد تغییرات به وان پلاس 8 Pro, صفحه, از بین بردن اشاره Verizon سازگاری. پس از پرس و جو توسط اندروید پلیس OnePlus تایید کرده است که آن را هنوز هم نیاز به ارائه اطلاعات اضافی برای Verizon برای مسائل مربوط به ثابت.

Verizon پشتیبانی عوامل این گزارش گفت که وان پلاس نیاز به ارسال بیش از یک لیست از شماره شناسایی (IMEIs) از گوشی وان پلاس 8 و وان پلاس 8 Pro مدل های Verizon نشان می دهد که این یک مسئله نرم افزار و می تواند حل و فصل شده بدون نیاز به نرم افزار به روز رسانی.

در بیانیه ای که توسط وان پلاس در این باره می گوید که “OnePlus سری 8 باز کردن بازار گوشی در آمریکای شمالی خواهد بود سازگار با Verizon تا ماه ژوئن در آخرین. وان پلاس 8 خریداری شده از طریق Verizon تایید خواهد شد فورا.”

5G را فعال کنید OnePlus 8 Pro است این شرکت جدیدترین گل سرسبد راه اندازی شده در مارس 21, یک هفته پس از اعلام آن است. آن را دارای 6.8-صفحه نمایش اینچ, 8 گیگابایت رم و بالا پایان Qualcomm Snapdragon 865 در یک قیمت از $899.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im