وان پلاس 8 Pro صاحبان گزارش عمده جریان ویدئو اشکال

اگر شما شده است eyeing وان پلاس 8 Pro به تماشای برخی از Netflix در قاتل که صفحه نمایش شما ممکن است بخواهید به نگه کردن کمی. پس از دریافت یک مشکل به روز رسانی نرم افزار بسیاری از وان پلاس 8 Pro برای گوشی های گزارش قادر به پخش محتوای HD در تعدادی از سایت های جریان.

به عنوان Android Authority نوشت: برخی از کاربران در حال گرفتن به وان پلاس جامعه فروم به گزارش این موضوع. به نظر می رسد که تحت تاثیر گوشی قادر به بازی با کیفیت بالا محتوا در Netflix و دیگر سایت های جریان.

گزارش ها نشان می دهد که این موضوع ریشه در Widevine یک DRM پلت فرم از گوگل. شرکت ها و خدمات با استفاده از این نرم افزار برای محافظت از محتوای حق بیمه از غیر مشترکین. به طور معمول دستگاه های پشتیبانی شده اجرا Widevine در L1 بالای سطح امنیتی که اجازه می دهد تا برای محتوای HD streaming اما وان پلاس 8 Pro دستگاههای اکسیژن سیستم عامل 10.5.5 یا جدیدتر هستند بدون توضیح در حاشیه امنیت به سطح L3 که غیر فعال HD گزینه است.

معلوم نیست دقیقا چه بسیاری از دستگاه ها یا خدمات تحت تاثیر قرار, اما سایت های که با استفاده از Widevine عبارتند از Netflix و آمازون نخست تصویری بی بی سی, Hulu, Spotify و دیزنی+. OnePlus شده است قادر به حل این مسئله با انتشار اکسیژن سیستم عامل 10.5.6 و این شرکت در حال حاضر گفتن مشتریان به کشتی آسیب دیده دستگاه های عقب.

محتوای جریان است که در یک اوج در حال حاضر با توجه به تعداد کسانی که ماندن در خانه پس از این زمان وحشتناک برای یک جریان اشکال. امیدوارم وان پلاس خواهد بود قادر به دریافت این مشکل تحت کنترل به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>