وان پلاس 8 نرم افزار تست باتری کامل: 120Hz مقابل 60Hz

وان پلاس 8 Pro است که در اینجا و آن را پیشرفته ترین گوشی که این شرکت تا به حال ساخته شده است: صنعت پیشرو نمایش با کیفیت فوق العاده و عملکرد سریع با 120 هرتز سرعت رفرش و در نهایت یک دوربین است که می تواند به نبرد با بهترین.
اما آنچه در مورد عمر باتری? وان پلاس 8 Pro با بزرگترین باتری همیشه در حال قرار دادن بر روی یک گوشی OnePlus نیز شده است اما انتظار می رود با توجه به همه این ویژگی های سرد جدید نیز تخلیه باتری سریع تر است.
برای درک بیشتر در مورد عمر باتری وان پلاس 8 Pro ما قرار داده و آن را از طریق باتری و تست های زیر شما می خواهم پیدا کردن نتایج. اما در ابتدا, اجازه دهید نگاهی سریع به مشخصات باتری.

وان پلاس 8 Pro battery مشخصات:

  • 4,510 میلی آمپر ساعت ظرفیت باتری
  • 30W سیمی شارژ (پیچ و تاب شارژ 30T) شامل
  • اولین گوشی OnePlus به پشتیبانی از شارژ بی سیم

مرور با تست: 120 هرتز در مقابل 60Hz اثر در عمر باتری

ما همه چیز لگد کردن با ما را در مرورگر تست که در آن ما باید روی گوشی بارگذاری صفحات وب و اسکرول بالا و پایین برای شبیه سازی دنیای واقعی در حال دیدن سایت و رسانه های اجتماعی تجربه می کنند. و با جدید که 120 هرتز سرعت رفرش گزینه آن را واقعا به نظر می رسد فوق العاده صاف به علاوه این آزمون است یک راه عالی برای آزمون اثر 120 هرتز سرعت رفرش در عمر باتری.

ما اجرای همان آزمون یک بار در 120 هرتز و سپس دوباره در 60Hz و این نتایج:

اولین چیزی که ما می خواهم به برجسته است که عمر باتری با 120 هرتز گزینه فعال است و فقط حدود 10% بدتر در مقایسه با زمانی که به 60Hz. این خبر به این معنی است که شما می توانید به این حد نرم و صاف نرخ فریم بدون دیدن باتری خود را با تعداد قطره در یک راه بزرگ است. جالب است که این مقایسه در برابر کهکشان S20 سری: سامسونگ گوشی شدیدا تحت تاثیر 120 هرتز سرعت رفرش و عمر باتری کاهش می یابد و بین 25% و 35% و در کسانی که دستگاه های آن ممکن است یک ایده بهتر است برای استفاده از S20 سری 60 هرتز.

همچنین ارزش اشاره به این که وان پلاس 8 Pro عمر باتری است که کمی پایین تر از در ارزان تر وان پلاس 8 با وجود این وان پلاس 8 داشتن کمی کوچکتر از باتری. به طور کلی, اگر, وان پلاس 8 Pro قطعا روند بالاتر از میانگین شاخص عمر باتری در سال 2020 است.

YouTube video streaming تست باتری

بعد تا ما نیز نگاه کنید در چه مدت OnePlus 8 Pro طول می کشد که جریان YouTube فیلم ها آزاد.

نتایج اینجا دوباره جامد حتی اگر کمی کوتاه تر از کهکشان S20 سری. وان پلاس 8 Pro همراه با نام تجاری جدید گزینه در تنظیمات که در آن آن را با استفاده از نرم افزار برای شبیه سازی و صاف پخش ویدئو, اما این گزینه به طور پیش فرض فعال بنابراین ما آن را استفاده نکرده برای این آزمون خاص و آن را ممکن است تحت تاثیر عمر باتری برای تماشای ویدئو در راه منفی.

3D بازی تست باتری

ما همچنین تست عمر باتری در هنگام بازی بازی های 3D با به چالش کشیدن با گرافیک. فکر می کنم بازی مانند PubG ندای وظیفه و Fortnite اما نگه داشتن در ذهن است که ما در حال اجرا هستند در این آزمون با پایین آوردن تنظیمات گرافیکی برای اطمینان از آن می تواند اجرا بر روی طیف گسترده ای از دستگاه های.

این به خصوص مفید برای آزمون پارسه وجود دارد: این شماره به شما خواهد گفت که آیا گوشی شما می خواهید برای خرید مناسب خواهد شد مورد استفاده خود را به خوبی.

وان پلاس 8 Pro به پایان رسید و این تست را با رنگ پرواز. عمر باتری آن است که در بالای رقابت و گوشی قادر است تا 10 ساعت و 33 دقیقه است که نزدیک به دو نتیجه از یک دستگاه مانند آی فون 11 Pro.

این قطعا خبر خوبی برای علاقهمندان به بازی: نه تنها برخی از بازی ها بهره مند خواهد شد از 120 هرتز سرعت رفرش اما عمر باتری نیز ستارگان.

کلمات نهایی

در پایان روز, وان پلاس 8 Pro و آن 4,510 میلی آمپر همراه با ارائه جامد عملکرد باتری در موارد استفاده گوناگون.

این 120 هرتز سرعت رفرش گزینه تاثیر نمی گذارد عمر باتری در یک راه بزرگ و آن را قطعا به ارمغان می آورد ارزش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>