وان پلاس 8 Pro sports رسمی IP68 آب و گرد و غبار مقاومت در برابر امتیاز. متاسفانه همین نمی توان گفت استاندارد وان پلاس 8 و یا حداقل این چیزی است که OnePlus رهبری همه به این باور در اطلاعیه رویداد.

نه همه مدل IP68 امتیاز

YouTuber مایکل فیشر می گوید OnePlus 8 مدل به فروش می رسد از طریق Verizon و T-Mobile در ایالات متحده هستند در واقع IP68 دارای رغم وجود دارد که ذکر آن در اوایل امروز. قفل انواع فروخته شده از طریق رسمی وان پلاس سایت و دیگر شخص ثالث فروشندگان نیست.خوشبختانه این توسعه لزوما خبر بد برای خریداران. با استثنا از mmWave پشتیبانی در مدل ورایزون همه فوق وان پلاس 8 نوع هستند درک می شود از نظر فنی یکسان هستند.

این بدان معنی است که گوشی مدل باید به ارائه همان سطح از آب و گرد و غبار مقاومت با وجود عدم رسمی IP امتیاز. این احتمالا چیزی برای انجام با یک سری از تصمیمات داخلی برای نگه داشتن هزینه های پایین به عنوان بسیاری که ممکن است.

البته IP68 است که در حال حاضر در نظر گرفته شده استاندارد در گل سرسبد گوشی های هوشمند بازار است. Verizon و T-Mobile از این امر آگاه هستند و احتمالا برای پرداخت های مربوطه خود را در مدل های تحت آزمایش از این رو رسمی امتیاز در این مدل.

هیچ یک از این رسمی تایید نشده است ، ما تماس OnePlus برای بیانیه ای در این موضوع و به روز رسانی خواهد شد این داستان هنگامی که ما دریافت پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de