یک سوم از coronavirus بیمارانی که در نهایت در ICU زنده نمی

  • یک مطالعه جدید نشان میدهد که یک سوم از coronavirus بیمارانی که در نهایت در ICU هستند قادر به بهبود می یابند.
  • Coronavirus خطرناک تر از پزشکان در ابتدا مشخص شد که این ویروس می تواند بی وقفه حمله همه قربانی ارگان های حیاتی است.
  • پزشکان به تازگی به این نتیجه رسیدند که یک دست دادن بویایی نشانه ای قوی از اساسی coronavirus عفونت است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یکی از ترسناک تر جنبه های کروناویروس است که هنوز هم وجود دارد مقدار در مورد ویروس پزشکان و محققان در حال تلاش برای کشف کردن. حتی چیزی به ظاهر ساده به عنوان قرار دادن با هم یک لیست جامع از علائم ثابت شده است به چالش کشیدن داده شده است که اطلاعات جدید در مورد این ویروس این است که کشف شده توسط پزشکان و با گذشت هر هفته.

آنچه ما می توانیم برای برخی می گویند در این نقطه است که coronavirus به مراتب خطرناک تر از بسیاری از مردم معتقد بودند در اوایل. اگر آن را در ابتدا به عنوان صرفا یک بیماری تنفسی ما در حال حاضر می دانیم که این ویروس می تواند تمام اندام های حیاتی در بدن از جمله قلب و کلیه ها. و در حالی که افراد بالای سن 60 هستند بیشتر احتمال دارد دچار عوارض جدی از عفونت و حتی بزرگسالان جوان مبتلا به این ویروس می تواند تجربه چیزی به عنوان شدید به عنوان یک سکته مغزی.

Coronavirus “می تواند تقریبا هر چیزی را در بدن عواقب مخربی,” ییل متخصص قلب و عروق هارلن Krumholz گفت: چند هفته به عقب. “شدت آن است که نفس و فروتنی.”

پس از coronavirus واقعا دستاوردهای جای پایی در بدن جاده به بازیابی فوق العاده به چالش کشیدن. به این نقطه یک مطالعه اخیر نشان داد که 1/3 از بیمارانی که در نهایت در ICU در حساب از coronavirus نمی یابند.

Medical Daily در گزارش:

برخی از ارقام به مراتب از آرامش آشکار است که یک سوم از COVID-19 بيمار که در نهایت در Icu نمی یابند و می میرند. در یک مطالعه توسط اسکاتلندی بخش مراقبت های جامعه حسابرسی گروه مشخص شد که مرگ و میر ICU نرخ 32.9 درصد بالاتر بود نسبت به حالت عادی نرخ مرگ و میر در بخش مراقبت های تنظیمات. محققان با نگاه به صورت 472 بالغ ICU بستری تا مارس 2. به 44.1 درصد قادر به بازیابی و ترخيص شدند در حالی که باقی مانده بودند هنوز در بخش مراقبت های ویژه.

اعداد خیلی منصفانه نسبت به ICU موارد در سال 2018 است. در آن زمان تنها 18 درصد از بیماران بستری در ICU درگذشت در حالی که در بیمارستان بی بی سی گزارش داد. برای مقایسه سایر مطالعات مشابه نشان داد 46.8 درصد گذشت زمانی که خود نتیجه گزارش شده بود.

البته بسیاری از تاج بیمارانی که در نهایت در ICU تمایل دارند که از قبل موجود شرایط پزشکی که آیا آن ديابت و یا در حال حاضر در معرض خطر ریه ها ناشی از یک عمر سیگار کشیدن است. همچنین شایان ذکر است که مردان بیشتر از زنان دچار شدید عفونت کروناویروس. علاوه بر این coronavirus افراد بالای سن 70 به مراتب کمتر احتمال دارد به ضرب و شتم این ویروس از بیماران جوان تر.

بنابراین در حالی که 1/3 شکل بالا با چند مدارک این رقم هنوز هم بر اهمیت پیوستن به اجتماعی فاصله دستورالعمل و اقامت در خانه بخشنامه ها. و در حال حاضر که بسیاری از ایالت ها به دنبال بازگشایی مصرف فوق اقدامات ایمنی به طور جدی می شود که بسیار مهم تر است.

به عنوان آن می ایستد در حال حاضر وجود داشته است برآورد 87,000 coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده از این بیماری همه گیر آغاز شده است.


Coronavirus درایو-از طریق آزمایش. منبع تصویر: راس D فرانکلین/AP/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de