یکی از پربیننده ترین برنامه های تلویزیون در این هفته است که آمازون سری در مورد مرگ

 • در میان بیشتر به تماشای تلویزیون را نشان می دهد در حال حاضر از عمده جریان سیستم عامل در بالا از ما, آخرین رتبه بندی هاجدید, علمی تخیلی, کمدی از آمازون در مورد جهانی که در آن مردم می توانند به صورت دیجیتالی ها خود را به مجازی و زندگی پس از مرگ.
 • نمایش آخرین از Greg Daniels, خالق از دفتر و شرکت سازنده از پارک ها و تفریح و سرگرمی.
 • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

Greg Daniels, خالق از دفتربه من گفت که به تازگی پس از این سری محبوب به پایان رسید آن جشن و نه فصل اجرا در NBC در مارس سال 2013 او می خواست به سعی کنید چیزی کمی متفاوت برای پروژه بعدی خود را.

که در نهایت تبدیل به یک دمدمی نشان می دهد برای یک جریان پلت فرم است که reimagines زندگی پس از مرگ و چه اتفاقی خواهد افتاد اگر مردم می تواند انتخاب کنید به “ها” آگاهی خود را به دیجیتال مدینه فاضله به جای شانس واقعی بهشت و یا جهنم. یک بیت از یک لقمه درست است ؟ نشان می دهد که به نام هااست اولین پروژه بزرگ پس از خود را در شبکه های تلویزیون روز, و آن را یکی از جدیدترین اضافات به آمازون در حال رشد توده ای نشان می دهد در دسترس برای اعضای نخست به جریان به صورت رایگان به عنوان بخشی از عضویت خود را. “When آمد آن زمان به فروش این پس دفتر پیچیده, من قطعا می خواستم به سعی کنید چیزی کمی متفاوت” Daniels به من گفت که در مورد هانیز اتفاق می افتد به در بالای هفتگی ما رتبه بندی پربیننده ترین برنامه های تلویزیون در عمده جریان سیستم عامل است. “من می خواستم به سعی کنید به خلاقانه کشش خودم و سعی کنید چیزی که تا به حال بیشتر از یک سینمایی به آن احساس و مانند یک بزرگتر دامنه.”

ها قطعا متناسب با این لایحه. افتتاحیه آن فصل شامل 10 قسمت و با تمرکز بر روی یک توسعه دهنده نرم افزار که زمین در بیمارستان با تشکر از a self-driving car accident. نشان می دهد به شرح زیر پس از خود و خود را بی روح و دختر با عجله تصمیم گیری ها خود را به خانواده اش لوکس مجازی پس از مرگ است. این صدا ممکن است مانند این نوع از چیزی است که متناسب با آنچه که اکثر مردم به دنبال در یک برنامه تلویزیونی در حال حاضر — پس از همه, ما هنوز در وسط یک افسرده جهانی همه گیر — اما این یک دمدمی تا حدودی تجربی ارائه شده از پسر آورده است که ما دو تا از محبوب ترین تلویزیون های کمدی تمام وقت (پس نظر ما آن را سزاوار حداقل تا بررسی شود به همین دلیل به تنهایی).

این تیم در جریان, جستجو, موتور Reelgood که به طور منظم مطالعات مشاهده الگوهای آن بیش از 4 میلیون ماهانه اعضای مشترک با ما آخرین هفته نگاهی به سری که پربیننده ترین در حال حاضر در میان اعضای آن در سراسر محبوب ترین جریان سیستم عامل است. و برای هفته ممکن است 7-13, ها در صدر فهرست — که همچنین ممکن است کمک به توضیح دهد که چرا آمازون به سرعت دوباره بالا برده و نشان می دهد برای یک فصل دوم فقط چند روز پیش.

“من همیشه می گویم که این یک آینده dystopian و نه تخیلی آینده” Daniels به من گفت که در مورد ها در طول های اخیر مطبوعات در دسترس است. “آن را به نوعی از میانه topian آینده که به نظر من نوع خنده دار را در همه چیز.

“سایر موضوعات کمدی مانند آنچه که زندگی مانند یک حومه خانواده شده اند تصور یک میلیون بار. اما آنچه در این کمدی که رفتن را از مسائل عجیب و غریب از خود رانندگی ماشین ؟ مانند آن نبوده است تصور نشده است. من فکر می کنم یکی از چیزهای سرگرم کننده در مورد نشان می دهد — شما می توانید تصور کنید آنچه که زندگی را برای رفتن به مانند 10 سال از در حال حاضر (و) که واقعا رفته بیش از یک دسته است.”

نشان می دهد بسیاری از سرگرم کننده پیدا کردن طنز در پیشرفت تکنولوژی در آینده است. شما می توانید به عنوان خوانده شده ما زودتر تفسیر در نشان می دهد در اینجا. اتمام اولین فصل ها در آمازون که در آن جریان در حال حاضر. و هنگامی که شما انجام می شود که در اینجا بقیه Reelgood را مختصر و مفید از پربیننده ترین نشان می دهد در این هفته برای زمانی که شما نیاز به چیزی جدید برای شراب خواری:

 1. ها
 2. Rick and Morty
 3. مردم عادی
 4. هرگز به من همیشه
 5. به شب
 6. وکو
 7. پول دزدی
 8. اوزارک
 9. پس از زندگی
 10. قتل حوا

تصویر از Amazon Studios نمایش “ها” منبع تصویر: آمازون

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im