شما ممکن است قادر به به راحتی بگویید این پس آخرین اخبار اما اپل دیده بان سری 6 است که قطعا در خط لوله و مسلما هدف قرار دادن یک نسخه تجاری گاهی اوقات در چند ماه آینده.

در سمت روشن تایوانی انتشار آمار-و-miss زنجیره تامین منابع برخی از آبدار اینتل به (ناشناس) به اشتراک گذاری با مردم در عمده جدید اپل دیده بان ویژگی های کلیدی و نقطه فروش.

یک سلاح جدید اضافه خواهد شد در حال حاضر قابل توجه بهداشت پیگیری آرسنال

در حالی که سازمان دیده بان اپل خانواده ذخیره بی شماری زندگی می کند و بدون شک در بهبود بسیاری بیشتر از ECG نظارت و سقوط قابلیت تشخیص معرفی شدند با سری 4 مدل در سال 2018 سری 6 را گزارش گسترش آن فهرستی طولانی از سنسور و بهداشت ابزار ردیابی و حتی بیشتر.
علاوه بر این از یک اکسیژن خون اندازه گیری ویژگی است که اساسا مجموعه ای در سنگ پس از آخرین “تایید” یک شایعه است که اولین ظهور راه بازگشت در ماه مارس به دست آوردن اعتبار با حمایت از دو leakers در مارس و ممکن است.

همچنین به عنوان شناخته شده oximeter پالس سنسور اپل تقریبا قطعا به دنبال پخت به آن سری 6 خود را تمرکز بر ارزیابی خود را اشباع اکسیژن سطح. نگه داشتن در ذهن است که اکسیژن خون و فشار خون دو چیز متفاوت هستند و اگر چه این تضمین شده نیست و در عین حال اپل نیز ممکن است اضافه کردن هر دو این ابزار در پاییز امسال برای تکمیل درجه یک مانیتور ضربان قلب است که در حال حاضر ساخته شده است به این شرکت smartwatches.
با هم این چیزها می تواند واضح تر و دقیق تر و جامع از یک پوشنده بودن از هر گونه رقابت دستگاه. در صورتی که شما نگرانم وجود دارد یک دسته از Fitbit و Garmin ساعت های هوشمند که در حال حاضر می تواند خون خود را اندازه گیری اشباع اکسیژن سطوح با ساخته شده است در گاو پالس سنسور, اما چیزی به ما می گوید اپل راه حل خواهد بود بیشتر قابل اعتماد است.

اما بیشتر وجود دارد

بیشتر شایعه اپل دیده بان سری 6, ارتقاء, است که با شروع دیر شده ادغام یک خواب ابزار ردیابی که تبدیل شدن به استاندارد در اندروید-سازگار با ساعت هوشمند چشم انداز یک مدت زمان طولانی پیش.

IOS-تنها دستگاه پوشیدنی خواهد شد نیاز به یک باتری بزرگتر به نگه دارید تا با خواسته های انرژی از این ویژگی های جدید و همچنین شارژ سریع پشتیبانی به شما از طریق یک دوم بعد از کار بعد از بیدار ماندن تمام شب. در حالی که اینها به احتمال زیاد به ما ندارد و هر تعداد واقعی برای به اشتراک گذاشتن با شما فقط رتبهدهی نشده است.

ما نمی دانیم حتی سریع تر چیپ ست از homebrewed S5 تأمین انرژی سری 5 ساعت هوشمند است که بر روی کارت و برای اولین بار خود را در اپل واچ می تواند به نگه داشتن چشم در سلامت روانی خود را در علاوه بر این به شما جسمی خوبی بودن این سال است.

البته تکمیل مچ خود مبتنی بر حمله وحشت تکنولوژی تشخیص ممکن است کمی زمان بیشتری به خصوص در جهانی همه گیر پس از آن احتمالا عاقلانه به نگه داشتن انتظارات خود را بررسی کنید زمانی که می آید به پیشگامانه چیزهای شبیه به آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de