TSMC در تلاش است تا در مغلوب ساختن پیشی جستن سمت خوب برای جلوگیری از او را از اقدام در برابر ریخته گری

TSMC بزرگترین مستقل ریخته گری در جهان است و دارای یک لیست مشتری است که شامل بسیاری از نام های برتر در صنعت گوشی های هوشمند. بزرگترین مشتری اپل با Huawei دوم. همچنین تولید تراشه Qualcomm, MediaTek, و دیگران. این شرکت خود را طراحی تراشه اما از آنجایی که آنها نمی ساخت گیاهان آنها تعداد TSMC به رول آنها را از آن خط مونتاژ. امروز وال استریت ژورنال اعلام کرد که TSMC آماده است تا اعلام کند که ساختمان از چند میلیارد دلار تسهیلات در آریزونا. این می آید فقط به عنوان ایالات متحده می گوید که این امر مانند توقف با تکیه بر تراشه های تولید شده در کشورهای آسیایی است.

این گزارش می گوید که TSMC می تواند اعلام به عنوان به زودی به عنوان این جمعه; این شرکت بنا به گزارش ها برگزار شد جلسه هیئت مدیره روز گذشته در طی آن تصمیم به رفتن پیش با برنامه. قبلی گزارش ادعا کرد که هر دو دولت ایالات متحده و تجارت بخش های درگیر در این مذاکرات و این تایید شده توسط منابع ناشناس آشنا با این وضعیت. این مجله می افزاید که TSMC می تواند شروع به تولید تراشه در خاک ایالات متحده آمریکا شروع و در سال 2023 خواهد شد و آنها تولید شده با استفاده از 5nm روند گره. این اشاره به تعداد ترانزیستور مناسب می تواند در داخل یک مربع متر ، این شرکت به تازگی شروع به ساخت 5nm چیپس و 5G در سال 2020 آی فون اپل 12 خانواده می تواند اولین گوشی های هوشمند به حمل ورزشی 5nm چیپ ست.

زمان چیپس شاغل در گل سرسبد گوشی های ساخته شده با استفاده از 7nm روند گره که دارای تراکم ترانزیستور حدود 96.49 میلیون ترانزیستور است. ترانزیستور تراکم برای 5nm تراشه است 171.3 میلیون ترانزیستور در هر مربع متر ، به عنوان یک نتیجه, اپل 5nm A14 Bionic چیپ ست را 15 میلیارد ترانزیستور در داخل در مقایسه با 8.5 میلیارد ترانزیستور در داخل A13 مصنوعی; دومی قدرت 2019 آی فون 11 خط. بیشتر ترانزیستور در داخل یک تراشه قدرتمند تر و با انرژی کارآمد آن است.

ساختمان یک کارخانه در خاک آمریکا هزینه خواهد شد TSMC میلیاردها دلار با مدیران صنعت برآورد رقم شمالی از 10 میلیارد دلار. و امکانات نیاز به پر کردن هزاران نفر از موقعیت های که می تواند در شغل جدید برای تعدادی از آمریکایی ها است. این است که به طور بالقوه اخبار خوب در زمانی که جهانی همه گیر را ترک کرده است تعداد زیادی از آمریکایی ها بیکار. کارخانه خواهد بود ساخته شده در آریزونا که تصادفا یا نه این است که در آن سناتور جمهوری خواه ایالت مارتا McSally چهره سخت مجدد انتخابات است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین می ایستد برای بهره مندی از ساخت تاسیسات در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: صبح امروز در فاکس کسب و کار اخبار “ما باید زنجیره تامین. ما باید همه آنها را در ایالات متحده”

موافقت با ساخت یک کارخانه در ایالات متحده می تواند کمک به TSMC در یک زن و شوهر از جبهه هر دو مربوط به Huawei. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد نیاز به TSMC برای به دست آوردن مجوز صادرات از ایالات متحده قبل از آن کشتی های چیپس برای Huawei. این تراشه طراحی شده با استفاده از ابزار ساخته شده در ایالات متحده آمریکا است که چرا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است قادر به آن را نگه دارید بیش از TSMC ،

علاوه بر این ایالات متحده است که با توجه به تغییر به طور مستقیم سرمایه گذاری خارجی قانون است. این اجازه می دهد تا دولت برای کنترل صادرات محصولات ساخته شده در یک کشور خارجی اگر آنها ساخته شده است تا 25 درصد یا بیشتر آمریکا-منبع قطعات با ارزش است. اما وزارت بازرگانی پیش نویس یک تغییر که کاهش آستانه پایین به 10%; که در آن سطح TSMC می تواند مسدود شده از تراشه های حمل و نقل برای Huawei. دومی مسئول $5.1 میلیارد دلار از TSMC درآمد سال گذشته تا 80 درصد در یک سال بیش از سال بر اساس. اپل تولید $8.2 میلیارد دلار درآمد برای TSMC سال گذشته است. شما می توانید ببینید که چرا TSMC ممکن است بخواهید به در مغلوب ساختن پیشی جستن سمت خوب; با یک تلنگر از قلم او تهمت می تواند 5 میلیارد دلار درآمد ناپدید می شوند. این chipmaker می گوید که اگر آن را از دست می دهد Huawei به عنوان یک مشتری آن را نمی ممکن است قادر به پرداخت هزینه برای ساخت یک کارخانه در ایالات متحده است.

زمان 2023 در سراسر رول 5nm تراشه های است که TSMC پیش بینی نورد کردن از خود آمریکا مونتاژ خطوط دیگر خواهد بود برش لبه. که در سال TSMC می تواند تولید 3nm تراشه با تراکم ترانزیستور از 300 میلیون ترانزیستور در هر مربع متر ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im