یک بار دیگر 5G و coronavirus ترکیب در آخرین تئوری توطئه

ووهان شد اولین شهر هوشمند در چین, یادداشت پال با تعداد 5G base ایستگاه های عامل در این شهرستان رو به افزایش از 31 در پایان 2018 به بیش از 10 ، 000 یک سال بعد. استاد گفت که به شدت از گسترش رشد به عنوان تعدادی از 5G برج در ووهان افزایش یافته است. Thistheory منجر به حملات خشونت آمیز علیه 5G برج توسط خرابکارها در چین و انگلستان در حالی که Harrelson کمک به گسترش تئوری توطئه حقیقت این است که این بازیگر اعتراف کرد که او هرگز تایید پال گزارش.
آخر این هفته آخرین 5G تئوری توطئه آغاز ساخت دور. این گزارش ادعا می کنند که قطعه فلزی در داخل فولاد ماسک ها 5G آنتن. همانطور که اشاره شد توسط فوربس ترس این است که این “آنتن” استفاده می شود برای ردیابی افراد با استفاده از 5G سیگنال و یا از آنها استفاده می شود به مردم را بیمار. به عنوان بسیاری از مردم می دانند به همین دلیل برای bendable نوار فلزی است که برای ساختن ماسک مناسب سخت تر از روی پل بینی به طوری که ماسک را ترک نمی کند فاصله هر زمان پوشنده لباس exhales.
فعلی فولاد ماسک صورت بوده است در شکل کنونی خود پس از دهه 1970 و قبل از گوشی های هوشمند تا کنون وارد زندگی ما است. این نوار فلزی در داخل بود ماسک بازگشت, پس از آن ما می توانیم به شما اطمینان دهم که آن را تا به چیزی برای انجام با 5G سیگنال. اگر شما می خواهید بدانید که چگونه این شایعات توانید گسترش و, که, پخش, آن, گرجستان WMAZ سهام یک تصویری از یک زن باز برش جراحی ماسک به فاش کردن نوار فلزی در داخل. او خواستار آن 5G سیم (یا چیزی در امتداد آن خطوط است; نامفهوم در آن لحظه) و می گوید که آن را راست می رود به مغز شما. آیا این درست است ؟ مطلقا نه. آیا استفاده از این مسخره تئوری های توطئه به عنوان بهانه ای برای پوشیدن یک ماسک و یا به استفاده از سریع تر 5G اتصال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net