پنج سال پیش روز گذشته اپل دیده بان اپل. شاید بزرگترین شگفتی این بود که شرکت نمی اسمش را iWatch به عنوان انتظار می رود. همانطور که معلوم شد یک شرکت دیگر به نام OMG الکترونیک برای اعمال کرده بود یک علامت تجاری iWatch نام بازگشت در سال 2012. این شرکت در حال برنامه ریزی در فروش ساعت هوشمند و ذکر شده در جمعیت بودجه سایت Indiegogo در پاییز 2012. به امید بالا بردن $100,000, OMG دریافت $1,434 در وعده. نیازی به گفتن نیست, این دستگاه را دیدم هرگز نور روز. همچنین وجود داشته است دیگر براده برای علامت تجاری iWatch قدمت آن به سال 2007 است.

اولین دیده بان اپل نمونه اولیه یک نسل ششم آی پاد نانو بسته به یک گروه

یک فرد درگیر در توسعه اپل دیده بان عمران Chaudhri. او در طول 20 سال به علاوه در اپل Chaudhri این طرح استفاده شد بر روی آی فون, اپل, آی پاد, اپل دیده بان و AirPods به نام چند محصولات شناخته شده. و از طریق یک سری از توییت دیروز او به برخی از تصاویر و داستان ها در مورد سازمان دیده بان اپل در توییتر خود صفحه. برای مثال او نشان داد که اولین نمونه از این گاه شمار یک نسل ششم آی پاد نانو بسته به یک باند دیده بان. به عنوان طراح در یادداشت های خود به سایت, او تا به حال هرگز این شانس را به نشان می دهد استیو جابز به عنوان نمونه او در گذشت مدت کوتاهی پس از آن. تصویر در بالای این مقاله این است که تولید مثل یکی از Chaudhri اصلی طرح برای سازمان دیده بان اپل صفحه نمایش.
کمی از داخل چیزهای بی اهمیت تصویب شد همراه با Chaudhri که نشان می دهد که هیچ یک از پروانه های مورد استفاده در ایجاد حرکت تماشای چهره آسیب دیده اند; چرا که آنها در حال حاضر مرده است. آنها به ارمغان آورد به زندگی با تشکر از انیمیشن ایجاد شده توسط فیلمساز و عکاس اندرو زاکرمن; آبی پروانه زندگی پشت شیشه در طراحی خانه. و اگر شما به خوبی در مورد ایجاد خورشیدی تماشای چهره Chaudhri می گوید که او “ایجاد خورشیدی سازمان دیده بان به عنوان یک راه برای مسلمانان رعایت ماه مبارک رمضان را به سرعت ببینید موقعیت خورشید و برای همه به درک خورشید ارتباط به زمان است.”

اپل دیده بان جهان محبوب ترین گاه شمار. اجازه دهید که غرق در یک لحظه. معروف سوئیس با مارک های چنین به عنوان رولکس, Longines و امگا تاسیس شد بیش از یک صد سال پیش و در آنها شده است تمام عیار از آب توسط یک دختر پنج ساله سازمان دیده بان ساخته شده توسط یک شرکت به نام پس از یک میوه. این Wearables واحد است که سازمان دیده بان اپل متعلق به اپل است سریعترین رشد را بدست آورد با تشکر نه تنها به تماشای بلکه به دلیل بی سیم بلوتوث AirPods.

پس از پنج سال دیده بان اپل شناخته شده است برای صرفه جویی در زندگی. ضربان قلب مانیتور به تنهایی داده است هشدار اولیه برای بسیاری از کاربران که اپل پرسید: برخی از بازماندگان به جزئیات داستان های خود را در ویدئو. و با دیده بان اپل سری 4 این غول تکنولوژی اضافه شده نوار قلب (ECG) با سنسور است که نظارت بر یک کاربر از قلب به دنبال ریتم غیر طبیعی. این ویژگی می تواند کمک به تشخیص فیبریلاسیون دهلیزی (Afib) است که باعث لخته شدن خون و سکته مغزی و نارسایی قلب و مرگ است.
اپل نیست توقف. انتظار ما این است که سری 6 اپل دیده بان شامل oximeter پالس است که اقدامات یک فرد اکسیژن اشباع سطوح. سطح نرمال بین 94% به 100% و خواندن زیر 80 درصد می تواند نشان می دهد قریب الوقوع قلب یا مغز موضوع است. اکسیژن اشباع سطوح به تازگی ساخته شده و اخبار بعد از یک دکتر ER نوشت: در نیویورک تایمز که یک کاهش می یابد خواندن می تواند یک هشدار دهنده نشانه ای از coronavirus. دکتر اشاره کرد که او تا به حال دیده می شود مردم در این ER با یک سطح اشباع اکسیژن به عنوان کم به عنوان 50 درصد اقدام به طور معمول قبل از آزمایش مثبت برای COVID-19. ما همچنین ممکن است دیدن یک بومی خواب ردیابی برنامه در دسترس در آینده دیده بان اپل.

اپل نیز گزارش کار بر روی یک سنسور است که اجازه می دهد سازمان دیده بان اپل برای اندازه گیری یک کاربر قند خون خواندن. بیماران دیابتی وابسته به انسولین به دست آوردن این مطلب چندین بار در روز با سیخ زنی خود را با یک لانست. اگر اپل می تواند ارائه گلوکز خون خوانش بدون دردسر از طریق اپل دیده بان آن را به میلیون ها نفر دیگر دلیلی برای خرید محبوب ترین ساعت مچی در جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de