در آستانه WWDC اپل توسعه دهندگان نرم افزار خوشحال هستند

مطمئنا شنیده اید که می گویند “نمی نیش این دست که تغذیه شما است.” اما در آستانه اولین آنلاین توسعه دهندگان WWDC, کنفرانس بلومبرگ گزارش می دهد که اپل شده است chomping دور در یک قسمت از آن کسب و کار است که تولید $46 میلیارد دلار برای این شرکت در طی آخرین سال مالی. برنامه توسعه دهندگان مسئول آوردن در 18 درصد از درآمد این شرکت در سال مالی 2019 و در عین حال اپل نگه می دارد حول سنگ در این کندو; در پایان این غول تکنولوژی می تواند نیش زده.

در آستانه WWDC توسعه دهندگان نرم افزار در حال بخار در اپل بیش از آن رد “هی”

ما باید به شما یادآوری می کنند که به دلیل coronavirus سالانه WWDC کنفرانس توسعه دهندگان خواهد بود, به صورت آنلاین شروع فردا با نطق اصلی در 10 am PDT (یا 1 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا). این سیستم عامل امور خارجه اتحادیه را به دنبال خواهد داشت شروع در 2 pm PDT (5 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا). وجود دارد هیچ هزینه ای به هر دو جریان و شما می توانید هر دو از اپل, توسعه وب سایت, یوتیوب و یا اپل توسعه دهنده نرم افزار.
توسعه دهندگان نرم افزار در حال عصبانی مرتب کردن بر اساس در این سال با تشکر از اپل تصمیم به رد “هی” حق بیمه برنامه ایمیل. اپل در اصل تصویب برنامه اما پس از آن تصمیم به رد آن به دلیل آن را ارائه نمی دهد یک راه برای کاربران iOS به اشتراک از طریق برنامه. که هزینه اپل این فرصت را به چنگ زدن به آن 30% تکه از خرید چنین بود احمقانه ترین چیزی که برای اپل را در وسط متعدد ضد تراست تحقیقات فن آوری های غول پیکر است که تمرکز بر روی فروشگاه App. آن را به یک طعم و مزه بد در iOS توسعه دهندگان دهان. جانباز توسعه دهنده نرم افزار هارون Vegh متحده “ما فکر کردیم که اپل متوجه شد که توسعه دهندگان ساخته شده پلت فرم, اما این حادثه به صراحت روشن ساخته است که اپل به توسعه دهندگان می بیند به عنوان یک منبع درآمد تنها و دشوار قرص فرو برد.” صحبت از درآمد فروشگاه App تولید $519 میلیارد دلار برای اپل سال گذشته است.
رد نامه اپل به “هی” توسعه دهنده Basecamp اشاره کرد که دومی تا به حال تولید شده هر درآمد برای اپل در هشت سال است. که باعث می شود آن صدا به عنوان اگر اپل تف می اندازد و دور توسعه دهندگان هنگامی که آنها دیگر پول برای این شرکت است. دیرین فروشگاه App توسعه دهنده مارک ادواردز می گوید که اپل به توسعه دهندگان نرم افزار که “شما هیچ ارزشی برای ما مگر اینکه شما درآمد ما تن از پول نقد’.” اپل اشاره کرد که 84 درصد از برنامه ها در فروشگاه App رایگان هستند و هیچ پول برای شرکت در پاسخ به توسعه دهندگان گفت که آن را “طراحی و توسعه نرم افزار فروشگاه با دو هدف در ذهن: که آن را امن و قابل اعتماد در محل برای مشتریان به کشف و دانلود نرم افزار و فرصت کسب و کار برای کارآفرینان و توسعه دهندگان. ما عمیقا افتخار از تعداد بی شماری از توسعه دهندگان ایم که ابداع و با موفقیت از طریق پلت فرم ما.”

نه هر توسعه دهنده ناراحت است در مورد اپل 30 درصد کاهش از در-برنامه درآمد و 15 درصد به 30 درصد کاهش اشتراک از طریق فروشگاه App. برخی به سادگی دیدن به اصطلاح “مالیات” به عنوان هزینه انجام کسب و کار با اپل. دیوید بارنارد توسعه دهنده مدافع در RevenueCat یک شرکت است که مدیریت اشتراک برنامه گفت: “من تا به حال اپل capriciously رد برنامه های من برای بیش از یک دهه در حال حاضر. در برخی از نقطه شما فقط به قبول این واقعیت است که اپل به سود شرکت انجام همه چیز آنها می توانند به حداکثر رساندن ارزش سهام شرکت است.”

هنوز قانونگذاران مانند رود آیلند دموکرات دیوید Cicilline تماس فروشگاه App اپل سیاست “بزرگراه سرقت” و مراجعه به اپل 30 درصد کاهش از در-برنامه درآمد به عنوان “باج” است که اپل به دنبال از توسعه دهندگان. در ضمن اپل باید به معرفی ویژگی های جدید فردا برای سیستم عامل های که در اجرای دستگاه های مانند آیفون, اپل, ساعت اپل, مکینتاش و محصولات دیگر. اپل همچنین انتظار می رود که برای تغییر نام در iOS را با iphoneos که نام اصلی مورد استفاده توسط اپل برای این نرم افزار از سال 2007 تا 2009.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>