در فوریه 3, زمانی که coronavirus مرگ و میر در چین 300 و حرکت بالاتر اپل بسته تمام 42 از آن آجر و ملات مکان های خرده فروشی در این کشور است. موارد جدید در این کشور به اوج خود رسید و در حدود 4000 نفر در روز در طول آن هفته اول مارس آغاز شده و در حال کاهش است. در مارس 13, شماره جدید کروناویروس موارد تا به حال کاهش یافته است به نقطه ای که اپل احساس کردند که آن را می تواند بازگشایی تمام فروشگاه های خود را در چین.

اپل امیدوار است تا شروع به بازگشایی آن ایالات متحده آمریکا, فروشگاه های اپل در یک مبهوت اساس شروع در اوایل ماه آینده

در حالی که اپل وعده داده شده به پرداخت فروشگاه اپل کارکنان به ماندن در خانه و انجام هیچ چیز آنها هنوز گزارش خواسته به راه اندازی یک دفتر خانه و تلفن تماس برای پشتیبانی فنی از مشتریان. کسانی که موافقت خود را برای تماس های از خانه عرضه شده اند 27 اینچ مک و خواسته شده است به راه اندازی موقت دفتر خانه که در آن آرام و قوی اتصال به اینترنت موجود است.
گزارش بلومبرگ امروز که اپل اعلام کرده است که تنها آجر و ملات محل در سئول کره جنوبی خواهد بازگشایی در مارس 18. این اولین باری خواهد بود که هر یک از شرکت فروشگاه های خارج از چین باز خواهد شد پس از مارس 14th. در بیانیه اپل گفت: “کره جنوبی نشان داده است پیشرفت های بزرگ در گسترش COVID-19″ و سئول محل اجرا خواهد شد در تنظیم برنامه در ابتدا برای اطمینان از مشتریان و کارکنان همچنان سالم بماند.” علاوه بر باز بودن برای یک دوره کوتاه از زمان در هر روز, فروشگاه نیز تمرکز بر روی ویژگی های و پشتیبانی محصول به جای فروش حداقل در ابتدا. “تمرکز برای فروشگاه خواهد بود خدمات و پشتیبانی در نوار نابغه,” اپل امروز گفت. “برای مشتریان که می خواهند به خرید ما چندین گزینه از جمله سفارش آنلاین برای تحویل و یا انتخاب کنید تا در فروشگاه.” حتی اگر ذخیره نمی تمرکز بر فروش و مشتریان از سئول محل هنوز هم قادر خواهد بود برای خرید در محل.
در اوایل این ماه Deirdre اوبراین گفت: در یک یادداشت است که ایالات متحده در فروشگاه های اپل شروع خواهد شد بازگشایی در یک نورد اساس در اوایل ممکن است. کسانی که به دنبال خرید یک محصول اپل می توانید با استفاده از اپل مبتنی بر وب فروشگاه در www.apple.com و یا خرید از طریق اپل فروشگاه app در دسترس در فروشگاه App است. برای مثال فقط دیروز اپل معرفی نسل دوم آی فون SE که به نظر می رسد مانند یک آیفون 8 اما توسط همان A13 Bionic چیپ ست است که درایوهای آی فون 11 سری.
دستگاه شروع می شود در $399 برای 64GB مدل (24 پرداخت های ماهانه از $16.62) و نیز وجود خواهد داشت 128GB ($449 یا 24 پرداخت های ماهانه از $18.70) و 256GB ($549 یا 24 پرداخت های ماهانه از $22.87) انواع. تلفن موجود در رنگ سیاه و سفید (محصول)قرمز می توان قبل از دستور از اپل شروع فردا, آوریل 17th. آن را به کشتی زیر سهشنبه, مارس 24. در ایالات متحده, آی فون جدید SE نیز در دسترس خواهد بود از ایالات متحده از جمله حامل Verizon, AT&T, T-Mobile, مترو و با حداکثر سرعت دویدن.

اپل امیدوار است که با وجود جهانی COVID-19 pandemic, آن را هنوز هم قادر خواهد بود برای شروع به گرفتن سفارشات و شروع به حمل و نقل جدید خود را در سال 2020 آیفون 5G 12 مدل در آینده فصل خرید تعطیلات. داشتن تمام 500 فروشگاه های اپل باز که در آن زمان می تواند یک گام بزرگ در جهت درست برای اپل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im