پنل OLED تامین کننده برای آیفون 5G 12 مدل نتواند تست کیفیت

بازگشت در ماه فوریه, شما می دانید, قدیمی روز زمانی که آمریکایی ها در واقع با حضور در NBA بازی ها, کلمه خارج از هند بود که پکن, شرقی, الکترونیک, (BOE) بود و به دنبال تبدیل شدن به یک تامین کننده پنل های OLED برای اپل. سامسونگ تولید اکثریت عظیمی از آی فون 11 نرم افزار و آی فون 11 Pro Max نمایش و بانک مرکزی انگلیس امیدوار بودم به سیب یکی دیگر از گزینه علاوه بر پرداخت آن اصلی گوشی های هوشمند رقیب برای این جزء کلیدی.

بانک مرکزی انگلیس می خواهد به یک بازیکن بزرگ در اپل و سامسونگ در زنجیره تامین

نه تنها بانک مرکزی به دنبال جایگزین سامسونگ صفحه نمایش بر روی آی فون, اما آن را نیز می خواهد به عرضه سامسونگ با پنل های OLED خود را برای آینده گل سرسبد گوشی های. سامسونگ شده است به دنبال به سمت چین برای پیدا کردن یک شرکت مایل به فروش آن صفحه نمایش OLED با هزینه پایین تر از آنهایی که آن را به تولید خود را. اما کره Double D گزارش (از طریق AppleInsider) که بانک مرکزی انگلیس شکست خورده است و کیفیت آزمایش های انجام شده توسط هر دو شرکت اپل و سامسونگ است. دومی درخواست کرده بود نقل قول از بانک مرکزی برای پنل های OLED برای 2021 Galaxy S مدل و نمی تواند عبور کند تست کیفیت. یک بار کیفیت و تولید انبوه تست ها گذشت پانل های نصب شده می تواند در مشتری محصول. اما بانک مرکزی نمی تواند آن گذشته فاز اول.

با توجه به یک صنعت منبع بو را ارائه نمی دهد آن دسته اول از آیفون صفحه نمایش 12. در اواخر سال گذشته یک گزارش اعلام کرد که در این سال اپل را خرید 45 میلیون پنل های OLED برای آیفون 12 سری از بانک مرکزی, 26 میلیون از صفحه نمایش ال جی و 150 میلیون دلار از سامسونگ; سال گذشته سامسونگ تحویل داده 230 میلیون اين پانل ها به اپل. از آنجا که ما در نیمه اول سال 2020 آن است که نه بیش از حد در اواخر بانک مرکزی برای دریافت آن با هم عمل می کنند به طوری که آن را هنوز هم می تواند عرضه سامسونگ با پنل های OLED. شرکت تحقیقات بازار DSCC اشاره می کند که سامسونگ می خواهد از بانک مرکزی برای عرضه آن با یک 6.67-اینچ پنل OLED انعطاف پذیر برای یکی از 2021 Galaxy S مدل.

با وجود شکست از عبور از اپل و سامسونگ در تست های کیفیت یکی از صنعت های اجرایی گفت: “خیلی زود است که به ذکر, اما روشن است که بانک مرکزی در حال ساخت ثابت تماس با سامسونگ الکترونیک و شرکت اپل است.” سامسونگ همچنان تامین کننده پیشرو در بازار آن را به عنوان مسئول 79.4% یا 36.8 درصد از پنل های OLED استفاده می شود در دستگاه های تلفن همراه در طول سه ماهه اول سال 2020 است. که اطلاعات از تلفن همراه, شرکت تحقیقات سنگ همکاران. صفحه نمایش ال جی روانه بازار 4.6 میلیون پانل به نمایندگی از 10 ٪ از تعداد کل تحویل داده و بوع حمل 4.5 میلیون صفحه نمایش برای یک 9.9 درصد از سهم بازار.

اپل انتظار می رود که به تولید چهار جدید آیفون 12 مدل در این سال از جمله 5.4 اینچ آیفون, 12, 6.1 اینچی آیفون 12 Plus 6.1 اینچ آیفون 12 نرم افزار و 6.7 اینچ آیفون 12 Pro Max. نه تنها هر چهار مدل دارای یک صفحه نمایش AMOLED اما دو مدل نرم افزار را از ویژگی های یک رعد و برق سریع 120 هرتز سرعت رفرش; این بدان معنی است که صفحه نمایش به روز رسانی 120 بار دوم; نتیجه اذوقه و نوشابه صاف پیمایش و بهبود بازی انیمیشن.

هر چهار مدل خواهد بود طراحی شده توسط 5nm A14 Bionic چیپ ست لود شده با 15 میلیارد ترانزیستور در هر. نرم افزار مدل می تواند از ویژگی های 6GB حافظه (4GB در دو فیلم دیگر “غیر حرفه ای انواع) و ممکن است ارائه 128GB ذخیره سازی و. آیفون 12 و آی فون به علاوه 12 شایعه به مجهز گسترده و گسترده ای فوق العاده دوربین در حالی که همچنین شامل یک LiDar زمان پرواز سنسور عمق. این کمک خواهد کرد که ایجاد افزایش علیرضا قابلیت ها و بهبود عکس های خود. نرم افزار مدل انتظار می رود به همان آرایه ای از دوربین های, اما اضافه کردن یک دوربین تله با زوم اپتیکال 3x.

برای کسانی که خوشحال شده است با بسیار بهبود عمر باتری در آیفون 12 سری باتری تأمین 2020 گوشی در حال رفتن به حتی بزرگتر. برای مثال آیفون 12 Pro Max است گفت: برای انجام یک 4400mAh ظرفیت باتری در مقایسه با 3960mAh باتری در آی فون 11 Pro Max; با این حال مدل های جدید پشتیبانی خواهد کرد 5G و حرفه ای واحد باید رفرش 120 هرتز رای دادن به قدرت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>