OIS ممکن است در آینده به آینده سامسونگ گوشی مقرون به صرفه

همه ما می دانیم که در ماه های اخیر وضعیت در بازار گوشی های هوشمند شده است به شدت در حال تغییر است. رقابت در اواسط محدوده بازار گوشی های هوشمند در حال تبدیل شدن بیشتر شدید که اپل هم وارد آن با آیفون SE 2020 در ماه آوریل همراه با تعداد زیادی از چین مبتنی بر تولید کنندگان. در حال حاضر SamMobile گزارش می دهد که سامسونگ به احتمال زیاد به پمپ کردن آن تلاش در اواسط محدوده گوشی های هوشمند است. شایعات نشان می دهد که جنوب-کره-بر اساس فن آوری های غول پیکر است که به احتمال زیاد شامل تثبیت کننده تصویر نوری (OIS) تکنولوژی در عین حال اعلام نشده Samsung Galaxy A72 بودجه دوستانه گوشی های هوشمند.

OIS اجازه می دهد تا با کیفیت بالاتر عکس ها و ویدئوها به عنوان آن را حذف تاری. راه آن است که توسط یک سنسور نصب شده بر روی دوربین است که اجازه می دهد تا لنز را به حرکت در جهت مخالف به حرکت دستگاه رو حذف نتایج از تکان دادن تلفن. این گزارش ادعا می کند که این تکنولوژی در حال حاضر گل سرسبد گوشی های هوشمند ممکن است به سامسونگ در گوشی مقرون به صرفه در 2021.

علاوه بر این ممکن است که دیگر سامسونگ بودجه دوستانه گوشی های هوشمند ممکن است OIS در سال 2021 به عنوان مثال Samsung Galaxy A82 و A92. اما شما ممکن است بخواهید این کار را با یک دانه نمک به عنوان سامسونگ هنوز منتشر A81 و A91.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net