رسمی HTC محصول جدید ویدئوها نشان می دهد تمایل 20 Pro U20 5G و بیشتر

کمی بیش از دو هفته پیش ، HTC معرفی تمایل 20 Pro و U20 5G. قبل از اینکه شما هیجان زده ما باید اشاره کنم که این گوشی در دسترس هستند در تایوان تنها. این قطعا کمک خواهد کرد این شرکت که بسیار. HTC کتاب های زیادی جوهر قرمز است که ما نمی شود جای تعجب نیست اگر این شرکت حسابداری بخش به نظر می رسد مانند یک مجموعه از یکی از دیدم فیلم. آن را سخت به این باور است که HTC در یک زمان شرکت در پشت چنین گوشی به عنوان T-Mobile G1 (اولین گوشی های آندروید در آمریکا) ، HTC Touch Pro ، Nexus One, افسانه HTC HD2 ، سونی Xperia X1 HTC یکی (M8) و بیشتر.

HTC تلاش موتورولا-esque باز گشت

اما این شرکت تمایل خود را برای بهبود دوربین عقب, پیاده روی باتری آن ظرفیت و نگه داشتن وعده های خود در مورد ارتقاء مانع HTC از سامسونگ و دیگران در گل سرسبد گروه. همه چیز آنقدر از جان گذشته است که در سال 2018 HTC منتشر شد blockchain-حمایت از خروج 1 و یک سال بعد آن را راه اندازی خروج 1s. هر دو مدل ایجاد شد برای cryptocurrency سرمایه گذاران. باریک تمرکز این گوشی تضمین شده است که آنها نمی خواهد فروشندگان بزرگ.
امروز HTC منتشر شده رسمی محصول جدید تصویری برای Desire نرم افزار 20. گفت: ما به عنوان دستگاه محدود است به تایوان در حال حاضر اگر چه این شرکت می گویند در یک صدای جیر جیر که بازارهای دیگر را به دنبال خواهد داشت. این بازار ممکن است شامل ایالات متحده اما این بدان معنا نیست که ما باید چشم پوشی از این گوشی. اگر HTC قصد دارد در تبدیل شدن به مهم گوشی های هوشمند با نام تجاری ما باید نگاهی به آنچه سازنده در حال انجام است در حال حاضر.

اول میل 20 Pro is a mid-range دستگاه ورزشی 6.5 اینچ صفحه نمایش ال سی دی و پیکسل 665 چیپ ست. این ویژگی 6GB حافظه و 128GB ذخیره سازی قابل ارتقا. در پشت شما پیدا کردن یک 48MP اولیه دوربین 118-درجه 8MP فوق العاده زاویه دوربین 2MP ماکرو دوربین برای 25mm از نزدیک و 2MP سنسور عمق. وجود دارد یک حالت پرتره و حالت شب است که اجازه می دهد تا عکس برای عکاسی در محیط های کم نور بدون فلش. و در جلوی دستگاه وجود دارد 32MP selfie اهمیت. این گوشی همراه با یک باتری 5000mAh به عنوان HTC در نهایت با توجه به ایده تجهیز آن همراه با به اندازه کافی آب به آخرین بیش از یک روز.

HTC U20 5G نیز محدود به تایوان, در حال حاضر, اما می تواند راه اندازی در دیگر بازارهای در نهایت. یک ویدیو منتشر شده HTC در تاریخ این گوشی رونمایی شد اشاره 6.8 اینچ قد بلند و نازک با صفحه نمایش 20:9 نسبت ابعاد. در زیر هود Snapdragon 765G چیپ ست است که ویژگی های یکپارچه 5G مودم تراشه 8GB حافظه و 256 GB از ذخیره سازی قابل ارتقا. دوربین عقب راه اندازی است که دقیقا همان به عنوان یکی بر روی HTC Desire 20 Pro و وجود یک باتری 5000mAh داخل این مدل به عنوان به خوبی.

شاید HTC است که مصرف موتورولا روش برای رسیدن به گل سرسبد بازی. دومی را فتح بودجه و اواسط محدوده بازار قبل از تکان دهنده اندیشه جامعه با انتشار صالح و رقابتی بالا-قفسه دستگاه.

یکی دیگر از جالب تصویری منتشر شده توسط HTC نشان می دهد برخی از نمادین که دستگاه های این شرکت ساخته شده است که در طول سال از جمله برخی از مدل های ما ذکر شده در ابتدای این مقاله است. که شامل دستگاه قدمت آن به سال 1998 است. مدل های دیگر نشان داده شده است شامل 2007 HTC Touch 2008 G1 (اولین گوشی آندروید در ایالات متحده), 2012 EVO 4G و 2014 را HTC One (M8). که مسلما اوج برای HTC تا آنجا که گوشی های نگران هستند به همین دلیل است که دستگاه بعدی در فیلم ذکر است Vive VR هدست. اما همانطور که ما به پایان تصویری, HTC U20 5G به نظر می رسد.

آیا این آغاز یک مشروع باز گشت برای HTC? اگر چنین است این شرکت نیاز به چیزی-هر چیزی-که می تواند به افتراق آن با دستگاه های جدید از رقابت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>