• شهر نیویورک تولید فوق العاده صریح سند جزئیات بهترین شیوه برای رابطه جنسی در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر.
  • دستورالعمل ها می گویند که شما خود را “امن ترین شریک جنسی” در طول بحران بهداشت و درمان و توضیح می دهد که چیزهای دیگر در ذهن نگه دارید در حالی که شما در حال تنظیم زندگی جنسی خود را.
  • سند فراهم می کند و اطلاعات دیگر در مورد COVID-19 عفونت و همچنین آدرس کارگران جنسی و بیماری های مقاربتی.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

COVID-19 است نه یک بیماری مقاربتی است که به معنی شما نمی توانید قرارداد را در حالی که داشتن رابطه جنسی با کسی دیگر. اما داشتن رابطه جنسی نشان میدهد که شما در حال شکست به فاصله اجتماعی, مگر اینکه آن را با یک شریک که شما در حال حاضر اتفاق می افتد به زندگی با. به منظور استرس این نقطه از شهر نیویورک رفته است تا آنجا که به توضیح است که شما در واقع خود را بهترین شریک جنسی در یکی از صریح ترین coronavirus مربوط به جنسیت اسناد شما همیشه خواهید دید.

سند می رود از طریق سناریوهای مختلف و شرح خطرات ناشی از داشتن رابطه جنسی در طول بیماری همه گیر.

“شما را امن ترین شریک جنسی” سند می گوید: در یک بخش با عنوان “داشتن رابطه جنسی با افراد نزدیک به شما.” همه چیز را به یک پیچ و تاب و عجیب و غریب و نه سریع: “خود ارضایی گسترش COVID-19 به خصوص اگر شما دستهای خود را (و هر جنسی) با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه قبل و بعد از رابطه جنسی.”

اگر شما باید در رابطه جنسی با شریک “بعد از امن ترین شریک کسی است که شما با زندگی” در این سند می خواند. “داشتن تماس نزدیک — از جمله رابطه جنسی — تنها با یک دایره کوچک از مردم کمک می کند تا جلوگیری از گسترش COVID-19” این دستورالعمل خوانده شده به مردم هشدار داده اند فقط با رضایت همکاران.

اگر یک فرد از خانواده بیرون می رود به خرید لوازم هر کسی در خانه می تواند در معرض عفونت به همین دلیل ضروری است برای شستن دست های خود را اغلب پاکسازی سطوح و حفظ مناطق رایج تمیز…. اگر یک فرد آلوده است در داخل خانه و سپس هر کس دیگری در معرض خطر است. داده های اخیر نشان می دهد که حتی صحبت کردن ممکن است به اندازه کافی برای گسترش قطرات کوچک است که می تواند حاوی ویروس است. به عبارت دیگر شما ممکن است آلوده به خوبی قبل از شما تصمیم می گیرید که آیا به رابطه جنسی داشته یا نه در طول شیوع بیماری است. با دیگر قابل شما باید امن تا زمانی که شما هر دو سالم هستند.

اگر قطرات در حال چه گسترش این ویروس سپس آن را باید بدون گفت که بوسیدن و هر نوع بزاق ارز کمک خواهد کرد که گسترش ویروس و دستورالعمل باعث می شود توجه داشته باشید که.

این سند می گوید که اگر شریک زندگی خود را به خوبی احساس نمی شما باید رابطه جنسی ندارد. که به نظر می رسد غیر ضروری و مشاوره. که احتمالا آخرین چیزی که در ذهن یک فرد دچار علائم شبه آنفولانزا شامل تب و سرفه و خستگی. مونیکا و چندلر واقعی نیست مردم — با عرض پوزش به شکستن آن را به شما.

یکی دیگر از جنبه سند, آدرس, است, رفتار جنسی, جنسیت برای کارگران است. افرادی که زندگی را با داشتن رابطه جنسی باید نگاهی به یک استراحت از فرد در تاریخ و در نظر گرفتن حرکت به تصویری خرما, پیامک جنسی, و یا چت با توجه به نیویورک مقامات. برعکس مشتریان نیز باید خودداری از دنبال کردن کارگران جنسی.

همچنین مفید در این بسیار غیر معمول سند برای COVID-19 بحران بهداشتی است یادآوری است که STDs هنوز یک چیز شما باید با استفاده از کاندوم. کاندوم نیز موثر هستند برای کنترل تولد سند helpfully به ما یادآوری می کند.

منبع تصویر: کارلوس Tischler/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im